Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottam a párommal mert, de?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a párommal mert, de?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Szeretem a páromat iszonyatosan, és ő is engem, viszont nagyon sokat civódunk hónapok óta. Mintha kiveszett volna tisztelet közülünk, mintha minden magától értetődő lenne. Tudni kell, hogy szinte az elejétől együtt élünk, ilyen-olyan okok miatt.

Most viszont ő kapott egy lehetőséget, miszerint dolgozhat kinn külföldön akár egy évet, ami nagyon jó lehetőség számára. Én nem mehetek vele, ugyanis tanulnom kell. De ő nem ment volna, tekintve, hogy én itt vagyok neki.

Viszont nem voltam így boldog. Tudván, hogy visszatartom, és, hogy minden ilyen gyors volt, és túl sokat civódtunk. Szakítottam vele, de nagyon nehezen bírom, bírjuk.

Abban reménykedem, hogy ha hazatér, előről kezdhetjük, ha mindketten akarjuk még. Legelőről, randikkal, udvarlással, olyannal, ami nem volt meg köztünk. Szerintetek működhet? Esetleg ismertek hasonló szitut?



2017. jún. 11. 17:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Nézd erre nincs olyan válasz, hogy "igen persze működhet naná" vagy nem..nem működhet.


Nem lehet tudni de 1 év az elég hosszú idő.....

2017. jún. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miért ne működhetne, ha mindketten akarjátok? Nekem volt hasonló esetem már 3 éve együtt vagyunk a "nagy szakítás" után. :)
2017. jún. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha szeretitek egymást, együtt akartok lenni amikor visszajön, akkor miért szakítottatok?Miért nem próbáljátok meg távkapcsolatban??

Nagyon sok ismerősöm oldotta meg így.Ha csak ideiglenes, belátható időn belül hazajön,akkor miért ne próbálnátok meg?

Melyik országba megy?A legtöbb európai országba 2-3óra alatt el lehet jutni, sokszor nevetséges összegekért.

Szóval ha nem mondjuk Amerikába vagy Ázsiába megy, akkor akár többször is tudtok találkozni személyesen is..

Meg az interneten minden nap tudjátok tartani a kapcsolatot.

Egyik ismerősöm fél évre ment ki Amerikába,addig nem is találkozott a vőlegényével.De megvárták egymást és azóta újra együtt laknak és már házasok.

Ha olyan nagy a szerelem,akkor fel sem kéne merülnie,hogy szakítsatok.De ez csak az én véleményem.

Visszatartani sem szabad

2017. jún. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!