Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottam a párommal!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a párommal! Mindent tilt, elegem van már. Mégis rosszul érzem magam. Miért?

Figyelt kérdés
Sehová nem enged. Amióta együtt vagyunk egyszer mentem el a barátnőmmel kikapcsolódni azóta is ezen veszekszünk! Most akartam elmenni másodjára és azt mondta ha elmegyek vége! Ne nézzem madárnak! Ő csak jót akar. Utána minden pasi ki fog használni, csak a jót ajarja. Tudja,hogy megcsalni megyek! Nem normális amit csinálok, ha valakik együtt vannak együtt kell menniük mindenhová! A telefonom mindig is kódolva volt, ezt ő is tudja mégis azt mondta titkolózom! Egyébként a kódom is tudja! Ha kibékülünk egy nagy amikor minden jó. Másnap megint hatalmas balhé. Már nem bírtam mégis az jár a fejembe jól döntöttem-e. Mert ettől eltekintve normális volt.

2016. nov. 5. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom, ennek a srácnak beteg az agya, pszichológushoz kéne fordulnia. Örülj neki és tedd össze a két kezed, hogy megszabadultál tőle és eszedbe ne jusson még egyszer szóba állni vele. Birtokló, féltékeny gyökér, az ilyennek egy kiskutya sem való, nem hogy barátnő.

De tényleg a legelső ilyen alkalommal ki kellett volna rakd a jó francba, a lehető legjobb döntést hoztad meg, vissza ne fogadd!!!!

2016. nov. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Jól tetted. Ne békülj ki vele. Minek? Úgysem változik semmi.

Elég komolytalan a szakítók, majd mindig kibékülök dolog. Nyilván nem vesznek így komolyan.

2016. nov. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Szergej55 ***** válasza:
100%
A lehető legjobb döntést hoztad, most a megszokás miatt rossz neked, ez majd enyhül.
2016. nov. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Rossz döntés! El sem kellett volna kezdened!
2016. nov. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!