Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után újrakezdeni van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után újrakezdeni van még rá esély?

Figyelt kérdés
Màr 4 hónapja lett vége a 4 èves kapcsolatomnak. Van egy egy éves babánk is én még mindig szeretem az apukáját és neki is hiányzik.próbáltam visszaszerezni nem jártam sikerrel gondolom azért mert nyomultam hisztiztem mindent elkövettem amit egy féltékeny nő csak tehet. Vártuk a babát , de én szülés után depressziós lettem. mikor fél éves volt a pàrom új munkehelyet talált akkor jöttek a gondok túlórák mint kiderült egy másik nő volt a képben szerelmes volt de végül velünk maradt a csajnak is volt párja gondolom ezért . Ekkor még velünk volt.Aztán jött egy másik nő szintén családdal. Az is nagy szerelem volt majd 3 hónap után vége lett.közben itt van a jelenlegi akivel össze is költözött.mikor együtt vsgyunk folyton szidja a csajt de szerelmes... nem sűrün jön amúgy a gyerekhez mert állítólag egy hàrpia vagyok de hogyne veszekednék mikor làtom hogy a csajt viszi ide oda mi meg le vagyunk tojva... mondta hogy részéröl lehet folytatás de nem most még élni bulizni szeretne és ott a rózsaszín köd.szokott írni reggel hogy mi van a gyerekkel néha el tudunk normálisan beszélgetni de ezen kívül nem nagyon foglalkozik velünk szerintetek ha én is normálisabban àllok hozzá próbàlok barátilag viselkedni túllépve a haragon és a fàjdalmon még lehet valami köztünk ? Az összes holmink nála van még amúgy mert eredetileg szünetet kért ...
2017. jún. 13. 12:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha te el tudod fogadni, hogy a gyerek születése után kb mindegy volt kivel jön össze, csak ne veled kelljen lennie + a családjával és ki tudod várni akár hosszú évekre is, hogy kiélje magát, még több nőt felhalmozva, akkor simán benne lehet a pakliban, hogy végül hozzád tér vissza.

Hacsak, addig nem talál egy nőt, akibe nagyon beleszeret és családot alapít vele, amiben aktívan részt vesz, ahogyan illik.

Kicsit bizonytalannak érzem a dolgot. De te tudod, hogy neked ez a férfi ér e ennyit, hogy ennyit várj rá ilyen feltételekkel is akár.

2017. jún. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyedul azt a szerencsetlen gyereket sajnalom ebben a tortenetben. A faszit engedd el. Szulni sem kellett volna ebbe a "kapcsolatba", de most inkabb a felelossegeiddel torodj, ne egy mihaszna farok utan sirankozz.
2017. jún. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne nevettesd ki magad, hogy ezek után is hajlandó vagy visszafogadni!

Egész biztosan találsz valaki mást helyette, aki ugyanilyen szívesen sz.arik mindkettőtök fejére, és megcsal téged fűvel fával. Ha neked erre van igényed...

2017. jún. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Ilyen es ehhez hasonlo sztorikat olvasva szamomra hihetetlen hogy egyesek mennyire mélyre tudnak süllyedni a langyos szarban,mindenzt úgy hogy ez nem is zavarja őket!Sőt ha lehet szeretnének teljesen bele merülni.........sok sikert hozzá!A legjobb úton haladsz ehhez!
2017. jún. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is olyan feleséget szeretnék aki mellett az összes többi nőt meghúzhatom.
2017. jún. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
4 év alatt sosem csinált hasonlót ezért nem is értem ezt és bízom benne hogy megváltozik . És tudom hogy a gyereknek is fontos hogy a saját apja nevelje fel. Lehet hogy hülyén hangzik de szerintem mindenkinek jár egy második esély nyilván ha ugyan így csajozni akarna akkor nem de ha megváltozna akkor igen.
2017. jún. 13. 13:16
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Te milyen masodik eselyrol hallucinalsz? A hapek 3 azaz harom, HAROM not szedett fel melletted... de persze, nyugodtan varakozzal a nagy valtozasra. Aki hulye azon nem tudunk segiteni sehol :(.
2017. jún. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!