Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Újrakezdeni? Van rá esély?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újrakezdeni? Van rá esély?

Figyelt kérdés

Szakítottam a barátnőmmel. Nagyon harmonikus volt a kapcsolatunk, minden tökéletes volt, csak egy valami nem: nem lettünk fülig szerelmesek egymásba. Néha voltak apró fellángolások, de semmi extrém. Azért kezdtünk járni mert két éven át sülve-főve együtt voltunk és sosem untuk egymást, aztán megjelent a testi-kívánat és egymásba gabalyodtunk. Minden szuper volt, de szakítottam vele, mert láttam, hogy kell neki a szerelem(20 éves múlt), amit tőlem nem kap meg. Azt beszéltük meg, hogy majd következő év elején elmegyünk egy randira.

Van ilyenkor esély arra, hogy esetleg történik valami "fellángolás"? Vagy nagy csalódás lesz az egész?

Nem tudom, mit várjak. Tudom, hogy ez majd úgyis ott derül ki, de mégis...?


Mi az ilyesmiről a véleményetek?


2014. aug. 11. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy veszem ki a szavaidból, nem szenvedsz nagyon, az jó azért várás közben ismerkedj, hátha nem ő az..
2014. aug. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem, nem szenvedek, nem vagyok szerelmes. Nekem nincs is rá szükségem. Persze ettől függetlenül úgy gondolom, ő ideális partner, társ, szerető lenne a jövőben hosszútávon. És ezt nagyon sajnálom elveszíteni a személyében.

Ismerkedni is fogok, nem célom ölbetett kézzel várni, hogy kiderüljön, valami lehet-e még ebből.:)


Szóval nem panaszkodni jöttem, csak kíváncsi vagyok, ti mit gondoltok egy ilyen találka lehetőségeiről?

2014. aug. 11. 20:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Úgy látom nem törik magukat, hogy írjanak Neked, csak én vagyok az 1-es megint..

Amikor én igaz 4-évvel későbbi hosszú kapcsolatomat élesztgettem a partnerrel újjá nem jött be..

Nem volt mit mondani egymásnak ennyi idő után, a szex oké, de már nem voltunk ugyanazok az emberek..

2014. aug. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értelek és köszönöm a válaszod! :)
2014. aug. 11. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!