Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok ennyire nem fogják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok ennyire nem fogják fel, hogy mekkora fájdalmat okoznak azzal a pasiknak, hogy úgy oldanak meg mindent, hogy nem válaszolnak?

Figyelt kérdés
netes társkeresés természetesen. Nincs válasz, nincs folytatás, nincs elutasítás. Filmekben gyakran látjuk, hogy a pasik megfogják erősen a lány karját, mire az "ne, ez fáj nekem!" - akkor a nők miért nem gondolkoznak el rajta, hogy mekkora fájdalmat okoznak ezzel nekünk?
2017. máj. 3. 23:46
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
100%
Én telibe leszarom, jópárszor megesett már velem de nem veszem magamra.
2017. máj. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
2%
A tématerelés a kedvencem! :D
2017. máj. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
15%
Mert sokuk szemében a férfi csak egy primitív állat, aki "csak a szexre hajt, semmi más nem érdekli" (ja de, még a sör meg a foci meg az autók) és amúgy is megérdemlik az ük-ük-ükapáik bűnei miatt.
2017. máj. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
97%
Miért fáj valaki olyantól az ilyesfajta lekoptatás, akit soha nem is ismertél?
2017. máj. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 AchromaticSmarties ***** válasza:
97%
Ha szerelmes vagy valakibe, és nem válaszol, akkor megértem, hogy fáj, de szerintem alapesetben egy ismerkedésnél ennek a nem válaszolásnak nincs különösebb fájdalomértéke.
2017. máj. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
87%
Ma már csak ilyen kis mimózák vannak? Kérj mamától puszit a bibire.
2017. máj. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
73%

Mivel heteroszexuális nő vagyok, ugyanerről a viselkedésről tudok beszámolni a férfiak oldaláról.

Nem, nem fogják fel.

Nem csak netes társkeresésben, hanem az életben ia egy kapcsolat lezárása vagy szakítás helyett is így viselkednek!

Vannak férjek, akik a gyereküket is hátrahagyva se szó se beszéd lelépnek külföldre, és se kép, se hang.

Például.


Csak a saját maguk kellemetlenségét akarják megúszni.

Velem olyan férfi is bánt naggyon durván ezzel a módszerrel, aki pont erre a viselkedésre panaszkodott, és próbálta megnevelni a nőket, hogy ne tegyenek így!:)


Azt kell mondjam, még JÓVAL kevesebb fájdalmat is kapott tőlük etéren, mint amennyit ő adott a nőknek!

2017. máj. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 Diavolino44 ***** válasza:
4%

Talat jobbat! Akirol 3-4 nap mulva kiderul, hogy csak du.ni akar. Es a lany jon ide sirni, hogy miert ilyenek a pasik bla-bla-bla..Meg a netes tarskereses egy nonek sokkal nehezebb. :D

Amugy ne foglalkozz vele, csinalj valami olyan hobbyt ahol sok a csaj, eloben elegge mas a lemez. Eg es fold a kulonbseg legalabbis nalam.

2017. máj. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
92%

Nincs válasz. De ha nincs válasz, akkor az egyenlő egy nemleges válasszal. Tehát neked valami power play miatt kell a válasz. Hogy tudd, hogy a csaj észrevett, hogy létezel.


Ez egy elég beteg dolog, legalábbis magadnak nagyon sok szart okozol vele. Én elmennék a helyedben orvoshoz. Vicc nélkül.

2017. máj. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
98%

De válaszolok egy másik szemszögből is.

Társkeresőn nagyon gyakori, hogy a férfiak leszarják a nők vágyait. Nekik kell a nő és rástartolnak.

Csak nem olvassák el még azt sem, hogy a nő a bemutatkozásában leírta, hogy nem válaszol olyanoknak, akiken látja, hogy el sem olvasták az adatlapját, és leszarják, hogy milyen férfit keres, pl. teljesen más országrészből, teljesen más családi állapottal, vagy teljesen más külsővel írnak, mint amit ő szeretne.

Szóval a férfiak 98%-a az első levél alapján is megbukik nálam.

Tehát olvasd el, mit írt a nő az adatlapjára, és mikor lépett be utoljára! Van, ahova én 4 éve nem léptem már be. Van, ahol nyilvánvaló, hogy nem alkalmas társas kapcsolatra a férfi, mert nem érdekli, hogy mit akar a másik ember.

2017. máj. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!