Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elegendő ok a szakításra, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegendő ok a szakításra, ha a férfi nem akar házasodni?

Figyelt kérdés

Legjobb barátnőmről van szó, akinek 3 éves kapcsolata volt, de 1,5 hónapja elege lett, és szakított a pasijával, mert bevallotta a barátnőmnek, hogy ő nem akar soha házasodni, a barátnőm viszont házasságban akar élni. Korábban nem mondta a férfi, hogy házasságellenes. Ha szóbakerült a házasság, az volt a válasza, hogy majd.

Én úgy gondolom jogos a szakítás, mert felesleges egymás idejét húzni, ha ilyen alap dologban nem passzolnak egymáshoz az igények, de a férfi és a haverjai viszont a lányt szídják folyton, és már rossz hallgatni.


Ti mit gondoltok erről?


1 éve együtt éltek már, mindketten dolgoznak, nem a milliós puccparádé lenne a cél, csak egy kisebb családias esküvő. A lány saját lakásában éltek. 25N-28F évesek.


2017. jún. 20. 18:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%

" 100 ezer forintból"


Há' na ja, az nem is péz' há' a mellényzsebbe öccör ennyit hord aki ember!

2017. jún. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Elegendő.


Nem is elsősorban a konkrét "papír- és kiadáselmaradás", hanem a -vélt vagy valós- mögöttes indokok miatt.

2017. jún. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
48%
Na mégegy csajszi aki hiába várt arra hogy a kedvéért majd megváltozik a fószer
2017. jún. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Számomra Elegendő ok, én is szakítottam ezért. Majdnem 5 éves kapcsolat ebből 1 év együttélés után. Nálam kezdett aktuálissá válni a gyermekvállalás és csak házasságban vagyok hajlandó szülni. ( Számomra az apasági nyilatkozat megalázó). Amikor rádöbbentem, hogy a páromnak nincsenek ilyen tervei szakítottunk. Sikerült inteligens ember módjára megbeszélni a dolgokat, azóta is beszélőviszonyban vagyunk. (A volt párom haverjai is engem szidnak valószínűleg, mondjuk engem ez akkor sem érdekelt, amikor még együtt voltunk.) Örülök, hogy nem vártam még 5 évet és elég erős voltam, hogy szakítsak. Így esélyt adva olyannak, aki velem tervez családot.

26N

2017. jún. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
11. Senki nem mondta hogy az nem pénz. Nem ezt írtam. Mi is spóroltunk rà. 6 hónap alatt összejött ennyi. Úgy értettem, hogy ez mégsem akkora összeg amit sajnàlni kellene az esküvőre az ilyen hagyomànyosabb 1-2 milliós bulikhoz képest.
2017. jún. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Minden ok elegendő ok a szakításra, ha a szakító fél úgy gondolja, még az is, ha a másik nem szereti a banánt, ha a szakító félnek az fontos.


És azért ez nem a "nem szereti a banánt" szint. Hanem az, hogy 1) a pasas konkrétan több évig belehazudott a nő képébe, ami nálam teljesen aláásná a bizalmat, 2) olyan kapcsolatnak nincs jövője, nem lesz boldog legalább az egyik fél, ha kiderül, hogy ilyen fontos dolgokban mennyire ellentétes a véleményük... és a nő szenved emiatt...


Mondjuk a pasit sem értem, hogy miért rinyál... tudta, hogy a nőnek fontos a házasság, ő hozott egy döntést... akkor miért akarja ennyire visszakapni? Nincs, aki mossa a szaros gatyát, vagy a pasas csöves lenne a csaj nélkül, vagy mi? :S

2017. jún. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert a nőnél lakott, és rájött, hogy macera elköltözni. Meg azért más előnye is volt biztos.
2017. aug. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!