Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy lehet elérni nála hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet elérni nála hogy hiányozzak neki?

Figyelt kérdés
2 év után szakított velem a barátnőm és azóta néha beszélünk fb-n és néha azt érzem hogy hiányzok neki néha meg szó szerint leírja hogy nem. Néha percenként ír egyből néha pedig órákig nem válaszol. Olyan dolgot nem akarok csinálni hogy összejövök mással mert az rosszul is elsülhet viszont nem tudom hogy lehet elérni azt hogy elkezdjek neki hiányozni nagyon? Azt sem tudom hogy lehet hogy ha nem írok neki akkor neki is könnyebb elfelejteni engem mert nem hall rólam és nincs velem kapcsolatban. Mi lehet a jó megoldás? 24/F
2017. jún. 20. 22:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"néha azt érzem hogy hiányzok neki néha meg szó szerint leírja hogy nem"


Wishful thinking szóról hallottál már? Ha nem, akkor keress rá, és megérted.

2017. jún. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%

az attól függ he te mit akarsz!

ha visszaszerezni, akkor vagy hajts rá, vagy légy kicsit elérhetetlen!

ha elengedni, akk csak tőmondatokban válaszolj neki, vagy egyáltalán ne.

2017. jún. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez most nagyon kegyetlen lesz. Választás elé kellene állítanod a csajt. Vagy összejön veled újra, és együtt helyrehozzátok, amit elcsesztetek, vagy örökre eltűnsz az életéből. Amit most csináltok, nem egészséges. Nem tudjátok lezárni, elgyászolni a kapcsolatot, és továbblépni sem tudtok. Mint valami itt ragadt kísértetek megjelentek egymásnak, összezavarjátok, felkavarjátok egymást. Ez nem korrekt. Sem magatokkal, sem egymással, sem a jövőbeli párotokkal.
2017. jún. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Erre nincs egyetemes recept. Az első exemmel eleinte beszèltem, majd egy ideig nem kerestem, mert elegem volt abbòl, hogy megalàzkodom. Majd egyszer megjelent, bèkülni akart. Màsik exemet eleve nem kerestem, azòta sem hiànyzom neki. Talàlkoztam màr vele azòta, egyszer meg is beszèltük a dolgokat, igaz konkrèt vàlaszt nem kaptam tőle...plusz szerettem volna, ha elmondja, hogy màr nem szeret, de nem tette meg.

A legjobb az lesz, ha talàlkozol a lànnyal, ès megbeszèltek mindent. Lehetőleg varrjàrtok el az összes szàlat vagy bèküljetek ki, de ne hagyd, hogy kètsègeid maradjanak, mert addig nem tudsz tovàbblèpni. Fàjdalmas lesz ha az arcodba vàgja, hogy nem akar veled lenni, de legalàbb nem fogsz remènykedni. Èn mèg mindig remènykedek, mivel nem mondta, hogy nem szeret, nem hiànyzok neki. Ezt ne hagyd, mert csak magadat teszed tönkre.

2017. jún. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!