Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnám elérni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám elérni, hogy kicsit jobban hiányozzak a barátomnak?

Figyelt kérdés

Szeret, mondja is és tudom is, de az a fajta srác, aki szeret egyedül lenni és kell neki a nagyobb személyes tér.

Ezt teljesen megértem, sosem nyaggatom, nem írogatok neki egyfolytában, de azért jó lenne ha érezném, hogy néha hiányzom neki... hogy tudnám ezt elérni?


2015. jan. 22. 23:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Tűnj el 24, vagy akár 48 órára, és figyeld a reakcióját.
2015. jan. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hiányzol neki :D max nem mondja ^^
2015. jan. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
de így csomószor azt érzem, hogy nem kellek neki eléggé
2015. jan. 22. 23:53
 4/10 bandi6891 ***** válasza:
már mondták,kicsit húzódj vissza,hiányozni fogsz neki és meg keres,ha nem akkor legalább kiderült a gond hamar.
2015. jan. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

De ha meg szó nélkül eltűnök napokra és nem tud elérni, akkor azt fogja gondolni, hogy nem szeretem.

Vagy ha elmondom utána, hogy azért tűntem el, hogy hiányozzak neki, akkor az úgy elég ciki, nem?


Hogy csináljam az eltűnést?

2015. jan. 23. 00:06
 6/10 bandi6891 ***** válasza:
Ennyire bízol benne látom... Ha a félelem irányítja az életed akkor meg fogod szívni előbb utóbb.Nyilván fent tartasz csatornákat hogy elérhessen,csupán azt kell várni hogy végre ő is keressen,nem egy nagy ördöngöség,te bonyolítod túl.
2015. jan. 23. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az én pasim is ilyen,nem szabad nyaggatni meg az idegeire menni,hagyd békén,hidd el tudja hogy szereted,tudja hol talál meg mikor keressen,meg fogja találni a módját,ha egy hét múlva,akkor akkor! :)
2015. jan. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát az jó, hogy tudja, hogy én szeretem, csak elegem van abból, hogy ilyen szinten nem törődik velem és csak akkor keres, amikor neki kedve van hozzá, az én igényeimet meg pont leszarja...
2015. jan. 25. 16:23
 9/10 anonim válasza:
ha ezt eddig nem mondtad el neki, akkor tedd meg : ) bár azért ne így, hogy leszarod a fejem
2015. jan. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Teljesen kivagyok az ilyen viselkedéstől, még jo h meleg vagyok és értelmes párom van aki nem rinyál nekem, ez a legkiboritóbb. Mi tudjuk h hiányzunk egymásnak, hisz 107km van köztünk!!!! Én mit mondjak???? Nem mondom neki 5 percenként h hiányzol szeretlek stb. És ő se. Tudjuk, ahogy meglátjuk egymást kamon illetve élőbe. Mellesleg 5 éves kapcsolat. Én 18 vagyok, ő meg 22 :D

Kicsitbízz a párodban, meg magadban. Ha valakinek nincs önbizalma azt megérezni. Szal hajrá!!!!!!! ;)

2015. jan. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!