Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek mit gondoljak most?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit gondoljak most?

Figyelt kérdés

Van egy srác, 7 èvig együtt voltunk majd szakítottunk. Rá én egy fèl èvre újra megkerestem mert nagyon hiányzott ès újra akartam kezdeni. Belement, együttvoltunk kèt hetet majd dobott hogy túl gyors a tempó, csak randizzunk. ( Ezidö alatt, mint kiderült ö több lánnyal beszèlgetett ès több lánnyal lefeküdt, persze nekem azt mondta hogy csak egymásra koncentrálunk) aztán pénteken felhivott, hogy nem szeretne velem lenni mert èlni akar. Rá 4 napra összejött az egyik haverjának a csajával akivel már egyszer összejött a szakitásunk után.

Szerintetek mit gondoljak? Èn nagyon szeretem, ès tudom, hogy ö is engem de valami bekattant nála. Vajon fog mèg keresni engem vagy nem?


Jaa, a lány azt mondta töröljön le mindenhonnan, megtette majd felhivott hogy ezt azèrt tette mert a lány döntés elé állította: ö vagy èn.

A làny 19 èves, a fiu 29 èn 23


Köszi a válaszokat


2017. jún. 23. 06:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs itt esély az újrakezdésre. Csak te kerested őt, adott neked egy esélyt, de már nem volt meg az a vonzalom, talált valaki mást.
2017. jún. 23. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hadd menjen. Ha neki ennyit jelentett 7 év, nem akar dolgozni a kapcsolaton, akkor sajnos nem tehetsz semmit. Ne beszélj vele soha többet. Mintha meghalt volna. Akár "temetést" is csinálhatsz, amikor kidobsz MINDENT, amit tőle kaptál. Pokoli lesz 7 évet kidobni, de ha normális életet akarsz élni, akkor ezt most el kell gyászolni. Hagyj magadnak időt, ez a férfi nagyon meghatározó ember volt az életedben.
2017. jún. 23. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

"Èn nagyon szeretem, ès tudom, hogy ö is engem"

Szerintem neked kattant be valami, mert még mindig nem tudod felfogni hogy annyit érsz a szemében mint a felmosórongy. Vagy az fáj inkább hogy ezt felismerd?


Ő tovább lépett.

Most már neked is kéne.

2017. jún. 23. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól emlékszem, volt egy korábbi kérdésed, amiben mintha azt írtad volna, hogy te szakítottál vele. Vagy tévedek?
2017. jún. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
29 évesen elég baj, ha valaki csak "fiú". De látszik is, hogy mindannyian ilyen éretlenek vagytok.
2017. jún. 24. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igaza van az elottem szolonak. Az en vele egykoru parom ferfi.

Amugy nem ersz neki semmit, latod h a csajert mindent megtesz. Eleg gaz helyzet, de tovabb kell lepni. Pasizz, utazz, Élj te is

2017. jún. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Még tedd fel a kérdést egy párszor....
2017. júl. 4. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igazi papucs a srác, látszik. Egy 29 éves meg mit akar egy 19 éves lánytól...Szerintem hagyd.
2017. júl. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem tévedsz, ő már nem szeret téged. A szakítasotok után is több lánnyal kavart, mikor újra akartad kezdeni vele, ő azt sem bírta sokáig, elég hamar visszahátrált, most is mással jár. Ezek itán odeje lenne bele törődnöd hogy ő már nem akar veled lenni. Nem kattant be nála semmi, egyauerüen már nem szeret. Ennyi.

Fogadd el és lépj rúl rajta.

2017. júl. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!