Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottam, mégis ez van. Miért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam, mégis ez van. Miért?

Figyelt kérdés
7 évig voltam a párommal, aki az első szerelmem volt. A kapcsolatunk utolsó pár hónapjában, már nagyon nem voltam boldog. Rengeteget sírtam, ma végén már nem is beszéltünk. Az sem biztos már, hogy szerettem így a végén.... Hát eljöttem. 2 hétig minden jó volt, buliztam, megkönnyebbültem. Ma elkapott valami, és itt sírdogálok. Miért? a megszokás? Most az kering bennem, hogy hogyan juthattunk idáig. Mindketten azt hittük végig, hogy ez örökre szól. De elromlott nagyon, elhidegültünk. És most ez bánt, hogy juthattunk idáig. De vissza menni nem akarok, mert amikor józanul gondolkodtam, tudtam hogy ez rossz nekem.
2017. máj. 3. 21:43
 1/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Azért 7 év sok idő és a megszokás, a sok élmény az nem törlődik ki egyik napról a másikra. Ha azt érzed, hogy nem akarsz újra vele lenni, akkor nincs értelme, de azt érdemes végiggondolni, hogy mi volt az oka ennek. Sajnálom és nagyon remélem, hogy hamar túl leszel rajta.
2017. máj. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gyász szerű. Erős kötődés szakad el. Fáj.
2017. máj. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

7 év még is csak 7 év. És igen, valószínűleg a megszokás, hogy volt melletted valaki. Nyugi, én 3 éve szenvedek exem végett, hogy kidobott. Hogy soha többé nem keresett meg.

Én is kicsit megsínylem, hogy miért jutottunk addig, hogy egyedül. Pedig mi csak 1 évig voltunk együtt.

Te vagy a nő? Hány éves vagy? 22-25?

2017. máj. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igen 22 éves nő vagyok
2017. máj. 3. 21:54
 5/6 anonim ***** válasza:
76%

A szakításban az a legrosszabb, hogy annyira magányos vagy. Ezer ember vesz körül, de mégis egyedül érzed magad. Nálam legalábbis ez volt. 7 év sk idő. Könnyűnek tűnt kilépni a kapcsolatból de igazából mégsem az. A magány az és az egyedüllét ami kikészít.


Amit tehetsz:

- Add ki magadból! Igenis kell a szomorúság időszaka, még ha szépen is váltatok el. Meggyászolni egy kapcsolatot igenis fontos. Ezt főleg magaért tedd, ne ugrálj új kapcsolatokba hirtelen, mert annak sosincs jó vége. Adj időt magadnak. Fedezd fel a városod környékét vagy kezdj új hobbiba, tedd azt, amit szeretsz. Feszegesd a határaidat, menj ki külföldre, utazz, csinálj olyat amit régen szerettél volna. Kifizetődik! A gyász időszaknak kb. 3-4 hónapnak kell lennie.


- Menj bulizni, és flörtölj! Én ezt a 6 hónapnál korábban nem javasolnám. Gondolj bele. Egy hosszú kapcsolat végéhez értél, még csak most ismered meg azt az embert, aki fiatal felnőtt és szingli. A tiniéveidet egy sráccal élted, most itt az idő magadra. A pasizásnak is eljön az ideje, de ne ez legyen az elsődleges szempont.


Érj el sikereket, eredményeket. Lásd magadban a fejlődést, és úgy túlélsz mindent :) Nagyon kívánom hogy minden jól alakuljon! :)

2017. máj. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm :)
2017. máj. 3. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!