Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Okkal szakított velem a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Okkal szakított velem a párom?

Figyelt kérdés

Mostanában nem volt valami fényes a kapcsolatunk, nagyon sokat veszekedtünk és szakított velem azzal az indokkal hogy egy nagyon negatív személyiség vagyok, mindenben a rosszat látom és ezzel őt is lehúzom, pedig ő pozitív emberekkel akarja körülvenni magát, illetve hogy nem bírok megállni a két lábamon az életben, akármi történik siránkozok és feladom. Azt mondta, hogy ez régen nem így volt, most mentem át ebbe a rossz irányba, és ő el tudná velem képzelni a közös jövőjét, tehát szeretné velem újra megpróbálni, de csak ha látja, hogy a lábamra tudok állni, kiállni magamért, stb. Állítása szerint ezt csak egyedül lehet véghez vinni saját akaratból, ezért most egyedül kell lennem hogy sikerüljön, meg mondta, hogy ezt csak miattam csinálja, mert szeretné ha egy erős nő lennék és könnyedén tudnám venni az életbeli problémákat. Ha ez sikerül, velem szeretné leélni az életét. Szerintetek okkal volt ez a szakítás és igaza van, vagy csak valami áll a háttérben?

21/N



2017. jún. 25. 13:42
 1/7 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Az, hogy lehúzod, mert kiállhatatlan, negatív személyiség vagy, totál jogos indok, amennyiben tényleg így érzi.

Az, hogy ezt mind érted csinálja, a te érdekedért, az egy nagy rakás lósz-r.

2017. jún. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen,a negatív személyiség nagyon lelombozó tud lenni. Viszont mi ez a duma, ha megváltozol majd kellesz? Hagyd a francba és önmagadért állj talpra, erősödj meg.
2017. jún. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sajnos volt már sokszor, hogy erről beszéltünk, és megígértem neki hogy majd máshogy fogok viselkedni, aztán mégsem sikerült. Ilyenek miatt kihűlhettek az érzései? Azt mondta már nem szeret úgy mint régen, de ha látná hogy képes lettem egy pozitív és erős nővé válni mint amilyen voltam, aki nem mindig csak lehúzza őt, akkor azonnal ugyanúgy megszeretne mint régen, amikor még így ismert meg.
2017. jún. 25. 13:59
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért változtál meg? Mert ha igaz amit mond, akkor ezt magaddal kéne tisztázni, és amennyire lehet helyrehozni a dolgaidat.


Az hogy utána vele vagy nélküle, azt majd akkor eldöntöd, bár nekem elég gyávának, vagy inkább nemtörődömnek tűnik egy olyan ember aki inkább szarban hagyja a társát, sőt még bele is rúg mondván hogy az ő érdekében, mintsem hogy segítene neki...

2017. jún. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem örülj neki, hogy megszabadultál tőle. Soha ne menj vissza hozzá! A feltételhez kötött szeretet a bántalmazó kapcsolat előjele. Lehet, hogy Te sem vagy egy matyóhímzés. Lehet, hogy nem tetszik neki a viselkedésed, és kiábrándult. De ennek a korrekt megoldása a szakítás. Véglegesen és megmásíthatatlanul.
2017. jún. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha régen olyan erős pozitív kisugárzású ember voltál most meg szerinte egy rakás sz@r vagy akkor ahhoz neki is van némi köze....nem?

Mellette lettél az aki.

2017. jún. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Bevallom, az utóbbi időben én se voltam jó passzban, ráadásul miután kicsit végiggondoltam, családi minta nálam ez a kudarckerülő, mindenen parázó hozzáállás, tehát nem könnyű levetni, de valahol megérteném, ha a páromnak tele lenne a töke velem és inkább itthagyna. Furcsa módon nem teszi, inkább próbál támogatni, időt adni, hogy magamra találjak, mindezt úgy, hogy együtt vagyunk. De így se támaszt feltételeket.

Szóval szerintem lehet menni vagy maradni, az korrekt, mellébeszélni, ahogy a volt barátod csinálja, az nem az.

Valami biztos van a háttérben, például nem mer nyíltan szakítani vagy nem is áll szándékában, mert talonban akar tartani.

2017. jún. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!