Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha tudod ésszel, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tudod ésszel, hogy nem szép a lány, ágyban nem tudja megadni, amire szükséged van, gyakran elkattan és hisztizik olykor okkal, ok nélkül, de mégis szereted minden hibájával együtt és úgy érzed nem tudsz nélküle lenni!? Ti küzdenétek?

Figyelt kérdés

most volt szakítás.. 2 hétre rá ez a konzekvencia..

vélemény ?



2017. jún. 9. 09:26
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
A kérdés az, hogy miért ragaszkodsz valakihez, aki nem tudja megadni, amire vágysz? A probléma benned van, a helyedben keresném és megoldanám a saját lelki problémáimat, és nem hitetném el magammal, hogy valakit, aki ennyire nem illik hozzám, szeretek. Mert ez nem igaz.
2017. jún. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%

Ez már csak egy ragaszkodás, sok olyan ember van, aki nem nagyon tudja elengedni a másikat, legyen az bármilyen.

Én is képes vagyok még az ellenségemhez is ragaszkodni.

Talán a túl sok veszteség az oka.

Megoldás rá:

Azonnal keresni kell mást, és a múltat elfelejteni.

2017. jún. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%
Egy pszichológus is tudna segíteni.
2017. jún. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
helyén tudom kezelni a dolgokat, nyilván nem kommunikálom ezeket felé és azon az úton vagyok, hogy elengedjem.. csak nem értem azt a tényt, hogy miért ragaszkodik ennyire hozzá a szívem..
2017. jún. 9. 09:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert a szived mélyén szereted,azért ragaszkodsz hozzá,azért fogadod el olyannak amilyen.
2017. jún. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!