Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A párom teljesen megbolondult!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom teljesen megbolondult! Azert szakitott velem mert "a jelekből" arra következtet hogy Isten nem engem szán neki. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Nagyon jól elvoltunk, ő volt az első (és eddig az egyetlen) akit igazán szerettem. Egy éve szakitottunk de még mindig megvan közöttünk a láng úgy érzem (bár ő tagadja ezt) . Ő szakitott velem még pedig azért mert azt mondta "Isten nem téged szán nekem". Volt pár vita, ami szerintem minden kapcsolatban van, és ezt jelnek vette, hogy nem én vagyok az igazi. Most jár egy lánnyal akivel nagyon kedves mert a "jelek" arra utalnak hogy ő az igazi. Hisz Istenben ami soha nem zavart, de szerintem ez durva hogy mindent jelnek vesz. Letiltott mindenhonnan, kerül az utcán, latni sem akar. Sajnos még mindig szeretem mert millió boldog közös pillanatunk volt, és úgy érzem nevetséges a szakítás oka. Tudnák valamit tenni?

21/L


2017. jún. 11. 17:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd. Te is jobban jársz, majd egy idő után te is meglátod. Vannak normális hívő emberek, de ő a vallás mögé bújik. Rossz lehet, de szerintem neked jobb lesz így.
2017. jún. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Krukutyán Levente ***** válasza:
90%

Tudnék*


Ha van eszed, nem vágyódsz egy ilyen elmebajos után. Ha van...

2017. jún. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem tudok tul lépni, szinte tökéletes volt a kapcsolatunk és a szakítás is nevetséges volt. Itt lakunk 10 percre egymáshoz van szabad időnk, egyutt lehetnénk, de ő inkabb egy tőle 400 kilométerre levő lannyal jár mert a jelek azt mondjak (akivel alig találkozik)
2017. jún. 11. 18:02
 4/14 anonim ***** válasza:
96%
Keress egy olyat helyette aki nem agyalágyult? Az eredmény szempontjából mindegy, hogy milyen őrültség miatt szakított nem?
2017. jún. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de a párod teljesen meghülyült a hülye istenes elméletével. Ha együtt lennétek de ilyenekkel rongálná az agyad te is leépülnél mellette és nem lennél igazán boldog, sőt te menekülnél el tőle. Tudom hogy ez neked nagyon fáj, teljesen megértem de megszabadultál egy csomó nyűgtől, felesleges fejfájástól és fárasztástól, még így jártál a legjobban hogy elhagyott téged.
2017. jún. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Most komolyan egy ilyen retardált idiótából, hogy nem lehetett kiszeretni azonnal? Majd legközelebb a család macskáját feszíti keresztre mert azt sugallta jézus? jééézus...
2017. jún. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hát ez döbbenet. Menekülj, ha ilyen jelekre hivatkozik, ez de ócska kifogás. Tényleg sohasem lennél mellette boldog, örülj, hogy mást talált. Nekem is volt hasonló "barátom" szívből örülök, hogy megszabadultam tőle!
2017. jún. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de már egy éve nem vagytok együtt és mással van együtt. Mit vársz ezek után?

Fiatal vagy,ne szomorkodj, élj, ismerkedj, barátkozz.Majd találkozol olyannal, aki hozzádvaló.

Próbáld ezt elengedni.Nem tűnik normálisnak, de az is lehet,csak kifogás volt.

Éld az életed, hidd el, jó dolgok várnak rád, ha magad mögött hagyod a múltad most már. Én azt is el tudom képzelni, hogy nem ő hiányzik, hanem maga a helyzet, hogy legyen párod.

2017. jún. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Létezik ilyen, a szellemi tanítások viszont világosan kimondják, hogy működő kapcsolatot nem rúgunk fel emiatt. Ha hisz Istenben, akkor az isteni időzítésben is hinnie kellene.
2017. jún. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Fogadjunk valami hitgyülis barom lett belőle. Drága Kérdező, örülj, hogy megszabadultál tőle! Az én apámat is beszippantotta ez a szekta. Katasztrófa, hidd el. Örülj, hogy kihagy a baromságából.
2017. jún. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!