Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 3 hónapja nemtudok túllépni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hónapja nemtudok túllépni rajta, mit tegyek? (Többi lent)

Figyelt kérdés

A barátommal 3 hónapja szakítottunk, illetve ő szakított velem. Aztmondta hogy megunt,és hogy a legjobb haverja is ilyen és ezért ő is. Szeretett. Ő kezdeményezte hogy összejöjjünk. Csak egy idő után megváltozott minden. Kezdődött ott, hogy suli után, a folyosón nemakartam smárolni vele, mert nem akartam nyilvánosan minden tanár és diák előtt. Ő ezért (is!) megharagudott. Aztán egyyik este írt hogy szeretne másnap mindenképpen beszélni velem. Már akkor tudtam....érzékeny típus vagyok. Aztán szakítás után megtudtam hogy beszél egy másik lánnyal (akit ismertem, és tudom hogy csak barátként gondolt az én "volt" barátomra). Aztán a "volt" barátom, mondta, hogy maradjunk azért sima barátok. Beleegyeztem, de elég csúnyán összevesztem vele. Nagyon csúnyákat írtam neki, mert gyűlölet volt bennem. De szerettem. És közben miközben ezeket írtam neki bőgtem. Aztán a végén elege lett belőlem és az "oltogatásaimból" és letiltott facebookon, megszakított velem minden kapcsolatot. Es én még mindig szeretem, és úgy érzem én csesztem el...De nem is ez a gond... Az fáj a legjobban, hogy egy apróság miatt szakított velem, és hogy úgy váltunk el egymástól, hogy mindketten gyűlöljük egymást. Viszont én még mindig szeretem...

Azóta próbálkoztam így fiukkal beszélgetni, de valahogy egyiknél sem éreztem barátságnál többet. Mit tegyek? Vajon ez a fiu szeretett a szíve mélyén? Hogy felejtsem el? Hogy szerezzek újra barátot aki szeret?


2017. jún. 27. 03:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Amiket leírtál abból az jön le hogy még elég fiatalok vagytok.

Attól nem lesz jobb hogy más fiúkkal beszélgetsz és keresel valaki új palit, a dolgok nem így működnek.

Ne keresd ne próbálj vele beszélni mert nyilván ő már nem szeretne tőled semmit kár is ezen rágódnod.

Éld tovább az életed, találkozz a barátnőiddel nyár van érezd jól magad és majd elmúlik ez az érzés egy idő után ha nem kattogsz rajta.

El múlt, megtörtént el kell fogadni.

2017. jún. 27. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*valami
2017. jún. 27. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos most tanulsz, bármilyen furcsa is...az élet a legnagyobb tanítómester, de sajna néha ilyen dolgokat is eléd dob, nem csak szépet, jót...fogadd el, tanulj belőle. Ha megtanulod, amit kell( ett), megoldódik a gondod...
2017. jún. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én 41 évesen ugyanígy szakítottam most, le vagyok tiltva stb.. képzeld hozzá hogy a babám is elment azt is megírtam neki ésSEMMI! reakció ill. nem olvastam már el..én már túl vagyok ezen de majd egy éves vergődés előzte meg, sza mindig van rosszabb is:) tudom ez nem vigasz..én is q...vapecérnek neveztem hidd el túllépnek rajta:D!....Még olyan korai új pasikkal ismerkedned én sem érzek mást viszont felbukkant a régi szerelmem vele valamit érzek, jó vele....

Járj társaságba: futókör, táncház, stb..én itt is találtam már: [link]

2017. jún. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!