Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ez mitől van? Hogyan lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mitől van? Hogyan lehet túllépni ezen?

Figyelt kérdés

34 éves férfi vagyok, szerintem teljesen átlagos, csajozásban, ismerkedésben inkább sikeres, nem vagyok az a lúzer típus.


Voltak kapcsolataim, rövidebb-hosszabb ideig tartók, a leghosszabb 4 év volt.

Mindegyik szakítás megviselt, "meggyászoltam" a kapcsolataimat, viszont a legtöbb exemmel a mai napig jónak mondható a viszonyunk.


Általában 1-3 hónap alatt talpra álltam és igazából egyik szakítás sem okozott maradandó lelki sérülést, inkább mindegyikből tanultam valamit, úgy érzem erősebb lettem.

Minél több szakításon voltam túl, annál könnyebb volt feldolgozni és annál könnyebben tudtam újra elkezdeni ismerkedni.


Amiért írok viszont az, hogy 8 hónapja szakítottam a legutóbbi barátnőmmel és azóta nem találom a helyemet.

Ez azért is érdekes, mert csak 3 hónapig voltunk együtt, lassan már 3-szor annyi idő telt el azóta, mint amennyi ideig együtt voltunk.

Hihetetlen intenzív volt az a 3 hónap, életem legszebb időszaka volt, úgy éreztem (és valahol még mindig úgy érzem), hogy megtaláltam életem párját, vele akarok megöregedni.


De sajnos vége lett, nem volt megcsalás, egyszerűen azért dobott, mert szerinte nem illünk össze és ő már csak olyannal akar párkapcsolatban lenni, akivel el tudja képzelni, hogy vele éli le az életét.

Természetesen randizom nőkkel, próbálok ismerkedni, de valahogy mindig őrá gondolok, őhozzá hasonlítok mindenkit és senki sem felel meg nekem, senki nem tetszik meg igazán, senkibe nem tudok beleszeretni.

Nem az a bajom, hogy ő szakított velem, mert a legtöbb kapcsolatom úgy ért véget, hogy engem dobtak, ezt már megtanultam kezelni.


Szóval miért nem tudok túllépni rajta?

Miért ő jár még mindig az eszembe?

Miért akarom még mindig őt?

Miért nem tudok mással normális kapcsolatot kialakítani?


2017. márc. 28. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Leírtad a választ, szereted, úgy érzed ő életed párja. Meg szerintem hozzátartozik, hogy ahogy öregszik az ember, egyre nehezebben viseli a változásokat. A férfiaknak is van biológiai órája, még ha erről nem is beszélnek olyan sokat. Szeretnél már véglegesen megállapodni, nem csak járni valakivel.

Ha 3 hónap alatt egyértelműen kiderült, hogy nem illetek õssze, akkor lehet, hogy megviccelt az agyad és tökéletesnek láttatta veled a lányt, hogy le tudj horgonyozni mellette hátralévő életedre. Ebben az esetben mélyebb, őszinte önvizsgálattal léphetsz túl rajta.



De az is lehet, hogy valami félreértés történt, hiszen 3 hónap olyan kevés idő, hogy talán nem is volt nagy beszélgetésetek, nem alakult még ki mély bizalom, nem nyiltatok meg kellően. Ebben az esetben, megoróbálhatnád tisztázni, hogy miért nem illetek össze. Egy beszélgetés talán segít megérteni valamit, amivel már te is le tudod zárni a dolgot.

2017. márc. 29. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert ő fogott meg a legjobban és vele képzelted el a jövődet !
2017. márc. 31. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A helyzet változatlan vagy inkább egyre rosszabb :(
2017. ápr. 19. 21:25
 4/4 anonim válasza:

lehet azért nem tudod úgymond elengedni mert zavarja az egodat, hogy ő dobott és nem veled tudja elképzelni a jövőjét

szerintem két dolgot tehetsz, vagy felkeresed és adsz egy próbát a dolognak (ha már semmiképp nem hagy nyugodni) akkor pont kerülhet a dolog végére örökre és sikerül valamilyen irányba eljutni

a másik meg az, hogy elfogadod hogy ennek így kellett lennie, nem futni olyan után, akinek nem voltál elég, és próbálni új dolgokat/nőket találni, esetleg önmagadat újra felfedezni, önértékelést tartani

SOk sikert! :)

2017. ápr. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!