Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A volt párom elhagyott, de én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt párom elhagyott, de én még mindig szeretem mit tegyek?

Figyelt kérdés
Összevesztem a párommal 13 év után van egy közös gyerekünk is. Már 4-szer ment ki külföldre, hogy jobb életünk legyen. Most Angliába ment ki, és összejött egy másik nővel, mert ő boldog akar lenni. Veszekedtünk az tény, de orvosolható lett volna a dolog, ha leülünk, és megbeszéljük, de vele nem lehetett soha megbeszélni semmit sem, ha gond volt egyedül oldottam meg, mindig csavargott, és bulizni járt. Most már ott tartunk, hogy vinni akarják a házunkat, a lányunk könyörgött neki, hogy jöjjön vissza, de nem akar. Beszéltem, egy Adósságszakértővel is aki azt mondta, adjuk el a házat, de mivel 50-50%-ban vagyunk benne, ezért kell az ő beleegyezése is. Volt neki egy Otp faktoringos hitele amit felbontott a bank, és nem tudom, hogyan tovább. És még ami a legrosszaabb szeretem is őt.

2017. júl. 1. 06:23
 1/5 anonim ***** válasza:

"egyedül oldottam meg, mindig csavargott, és bulizni járt" Egyedül söpörted a szőnyeg alá, mivel a probléma kezelésében nem volt partner. Nem irigyellek. Közös az adósság, vagy csak az övé ? Őket próbáld esetleg, talán tudnak segíteni zöld ágra vergődni anyagilag a bankkal és a férjeddel.

[link]

30/f

2017. júl. 1. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A legszörnyűbb az az egészben, hogy "vinni akarják a házatokat", de te azért vagy megtörve, mert szerelmes vagy egy olyan férfibe, aki leszr téged és a saját lányát is.

Komolyan, van ettől lejjebb még? Tényleg ebben az esetben ez a legfontosabb, hogy nem lesz meg a napi fsz?

Szörnyű, hogy milyen "családok" vannak, mibe kell némelyik gyereknek felnőni és példát meríteni...

Ezért van ennyi eq éretlen és normális párkapcsot kialakítani nem tudó fiatal az ilyen zseniális szülők miatt... :(

2017. júl. 1. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy ilyen öszinte volt!Teljes mértékben igaza van.
2017. júl. 1. 20:13
 4/5 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak is köszönöm a hozzá szólását,és a segítség nyújtást.A ház közös,van egy Otp faktoringos hitele ami nincsen fizetve már 3 hónapja,meg van egy személyi hitele ami úgyszintén nincsen fizetve.
2017. júl. 1. 20:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem vagytok házasok, nem? Akkor az ő hiteleihez semmi közöd, minek foglalkozol vele? Oldja meg maga. Ami neked fontos az a lakás, annak a megoldására törekedj. Az hogy szereted szerintem a jelenlegi helyzetben mikor a házatok veszélyben van tök mellékes. Amúgy is egy nemtörődöm rakás szerencsétlenség, jobb is ha megy.
2017. júl. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!