Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Meddig fog ez még tartani?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig fog ez még tartani? Hogy lehet kibírni?

Figyelt kérdés
Több mint 2,5 év után 1 hónapja szakított velem a barátnőm. 2.5 évig együtt laktunk és rengeteg dolgot csináltunk. Minden este vele álmodok és óránként felkelek. Egy pár napja nem keresem őt semmilyen formában hogy hátha hiányozni fogok neki és előb utóbb majd fog írni. Azt is írtam még neki hogy ha nem is most akkor legalább nyár végén menjünk el randizni és azt írta gondolkozik rajta. Aztán utána elkezdtem neki sokat írni és írta hogy felesleges a randi mert ugy sem lenne semmi és hogy felidegesítem hogy írok neki állandóan. Szerintetek ha nem keresem akkor több esélyem lesz? 23/F
2017. júl. 3. 12:40
 1/2 anonim ***** válasza:

ezen semmi nem segít. Tényleg csak az elcsépeltnek tűnő mondás, az idő

Ez pedig mindenkinél változó.

Nekem azért 2-3 hónap alatt sikerült túltenni magam egy több mint 3 éves kapcsolaton.

Másnak ez évekbe is telhet

Adj magadnak időt, és próbálj másra koncentrálni, de igen is gondol végig a dolgaid, ha eszedbe jut ő. Nem szabad elhessegetni a gondolatokat, mert annál inkább rákoncentrál az agyad

2017. júl. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen hagyd kicsit lenyugodni...! szerintem.

Én is most írtam ki egy kérdést két év után, minden éjjel vele álmodok, szintén, de már két hónapja :(

Már rutinosak vagyunk átlag kb. másfél -két hónap kell amíg "elengedem"...lehet a kíváncsiságára is alapozni én is felszívódtam hetekre egy balhé után ő keresett pedig kidobott!...most is vergődik tudom...

semmiképp ne zaklasd most, annak veheti van az az idegállapot tényleg!! Sajnos most én is tapasztalom..

2017. júl. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!