Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem tudjuk elengedni egymást,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudjuk elengedni egymást, nektek volt már ilyen fura kapcsolatotok?

Figyelt kérdés

Barátommal szakítottam, nem váltunk el haragban. Azért szakítottam mert nem vagyok belé szerelmes, talán korábban se voltam, pedig nagyon akartam. 2 évet jártunk.

Nagyon jól megvoltunk.

Szakítás után egy héttel újra elkezdünk beszélgetni, tök jól elvoltunk sokat beszélgettünk, nevetgéltünk mint régen és puszilgattuk egymást meg ölelgettük.

De tudom, hogy ez nem lehet örökre így mert nem normális ez a kapcsolat


2017. márc. 12. 23:38
 1/7 anonim ***** válasza:

megmaradtak az érzelmi szálak, de mint írtad is ez csak barátság. semmi több.

fontosak vagytok egymásnak, és ez nagyon jó!

De ne csesszétek el, hiszen egyszer nem működött, és sosem voltál szerelmes, mint írtad is, ha megint összejönnétek, az csak egy kétségbeesett próbálkozás lenne.

Szimplán barátként simán beszélgethettek...persze mindaddig, míg nem megy át ez baráti szexelésbe..mert ott már megint csak kavarodik az egész, és a vége az, hogy valamelyikőtök sérül lelkileg.


kontra példa:

az én exem, 2.5 év járás után (ebből 1 év együttélés) közölte hogy már nem érzi amit az elején. Pár hétig még maradt, de totál elhidegült tőlem. Elköltözött, néhányszor beszéltünk még, megdumáltuk, hogy tartjuk a kapcsolatot, "barátok" leszünk. Jah ez ugy nézett ki hogy én írtam, és kb 24 óra mulva válaszolt rá, miközben láttam h folyamatosan fent volt chaten. lassan 3 hónapja szakítottunk, ő éli világát, van új kapcsolata, én élek egyedül, haverok, cimborák nélkül, egy kis lakásban, idegen városban.

Szóval vissza se nézett. Röviden tömören.

Sosem csaltam meg, nem kavartam mással, nem ütöttem meg és mégis lelépett.

Hogy azóta ki vagyok? magam sem tudom...

26/F

2017. márc. 13. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én szerintem, ha nem tudjátok elengedni egymást és szerettek együtt lenni, akkor azért ott nem csak barátság van. Egy férfi-nő között nincs barátság. Ott még működik a kémia és van valami még köztetek. 2 év után már nincs az a kezdeti rózsaszín köd, pillangók a gyomrodban, jönnek a szürke hétköznapok és szerintem te ezt annak tudtad be, hogy már nem vagy belé szerelmes. Pedig ez nem így van, csak ilyenkor tudni kell kezelni a helyzetet.
2017. márc. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sajnos en nem éreztem azt az erős kémiát :( mindig vártam hogy hirtelen történni fog vmi, mert annyira jol megvagyunk es szeretjük egymást de nem jött aminek jönnie kellett volna
2017. márc. 13. 09:12
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, nem kerek az egész. Ha nem éreznél iránta, akkor el tudnád engedni. Legalább magadnak ne hazudj.
2017. márc. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Velem is hasonló van, de pont emiatt nem akartam meglépni még a szakítást. Olyan jól megvagyunk... :(
2017. márc. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Istenem, azt hittem már, hogy csak én vagyok ilyen érzelmi balf*asz, hogy évekig ezt érzem... :(


Szeretem, csak nem úgy, és a kémiát sem érzem. Őszintén szólva sosem éreztem lángolást talán, de nagyon szeretem és ragaszkodok/tam hozzá..

Viszont az idő telik, és talán nem vehetem el tőle az ő idejét, hogy olyan lányt találjon, aki így szereti őt, ahogy ő is szeretné: aki ő érte lángol és szenvedéllyel szereti..


Mit lett végül kérdező, és utolsó válaszoló?

(Nekem a kezem is megkérte már idővel..)

2017. ápr. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

5 vagyok


Én elfogadtam, hogy a szerelem elmúlik. Másik kapcsolatban is elmúlna. Úgyhogy nem problémázok ezen tovább :)

2017. ápr. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!