Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha egyik volt párotok írna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyik volt párotok írna nektek egy levelet ami egyfajta szerelmi önvallomás akkor milyen esetben nem válaszolnátok neki, ha nektek már közben több mint másfél éves kapcsolatotok van?

Figyelt kérdés

A levélben tartalma arról szólna, hogy minden amit a kapcsolatotok alatt és után nem mondott ki vagy nem merte kimondani.

Teljes mértékben ignorálni akarjátok már az életetekből mert nem akarnátok, hogy hiú ábrándokat tápláljon vagy mert már nem hatna meg titeket egyáltalán és nem is érdekelne mit ír?

Tegyük fel, hogy nem haraggal váltatok el csak sok volt a kimondatlan, megbeszéletlen tüske és ti szakítottatok.


2017. jún. 8. 20:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem válaszolnék rá.
2017. jún. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Ilyenre nem válaszolok, és szerintem egyetlen értelmes ember sem, mert ennyire hosszú idö után már semmi jelentösége az egésznek.

Ha az ex még ennyi idö után is ilyeneken rágódik, akkor valami komoly baj van vele, és jobb ebböl kimaradni, mielött masszív zaklatás lesz belöle.

2017. jún. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Mindenképp válaszolnék rá, legfeljebb az a kérdés, hogy rövidebben vagy hosszabban.
2017. jún. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Hát a boldogság a "laza" lelkekre száll! Érdekelne, hogy mit ír főleg ha elvarratlan szálak is maradtak. Pont.
2017. jún. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nagyon röviden válaszolnék. SOk sikert kívánnlk neki, és megkérném, ilyen tartalommal máskor ne keressen meg, mert nekem kínos.
2017. jún. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nézd, megértelek, 20 év körül én is csináltam ilyen hülyeséget lányként.

Ez soha nem vezet sikerre. Kommunikálni a kapcsolatban kell, nem évek után, mikor a másik már mással él.

Csak nevetségessé teszed magad. Ne tedd. Meg fogod bánni.

2017. jún. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
27%

Érdekes megfigyelni az emberi természet ezen sötét oldalát, hogy az exiket mennyire démonizálják (lásd előző válaszok) előtte meg ment a "lávmí tender".


Gusztustalan az emberi faj!


Amúgy kizárt az ilyesmi. Nem tudok ilyen szituációt elképzelni.

2017. jún. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

#7: Bocsi, én az a ritka állatfaj vagyok, aki tart az exeivel 5-10-15 éve egy laza, baráti kapcsolatot, néha leírjuk, kivel mi történt, de ezek az utólagos nyáladzások nem férnek bele. Nyilván oka volt a sdzakításnak.


N

2017. jún. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Akár van kapcsolatom, akár nincs, minden esetben válaszolnék rá, és minden esetben ugyanazt: köszi, de nem érdekel. Ha vége, már nem nézek vissza, tovább lépek és ennyi, szóval kizárt, hogy bármelyik exemmel újra megpróbáljam. A csendet viszont jelnek is veheti, hogy biztos azért nem reagálok, mert képtelen vagyok elutasítani. Meg hát én egy egyenes ember vagyok, és kimondom, amit gondolok.

Egyébként én is ápolok laza baráti kapcsolatot egyik-másik exemmel, de ezek csak azért működnek, hogy már régóta külön vagyunk és túl vagyunk egymáson.

2017. jún. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én persze elolvasnám, meg nyilván valahol érdekelne, mert azért nem vagyok az a fajta, aki mások (közelebbi-távolabbi ismerősök) érzéseire nagy ívben tud tojni, de ezzel nem érne semmit. Miután végigolvastam, egy nagyon semmitmondó és nagyon semleges válasszal illetném, hogy tudja, nem azért nem válaszolok, mert "majd később talán", hanem mert nem akarok részletesebben. Megköszönném az őszinteségét és sok sikert kívánnék neki a továbblépéshez- röviden ennyi lenne a reakcióm. Közben meg bíznék benne, hogy talán ezzel, hogy kiírta magából a kimondatlan dolgait, könnyített a lelkén, és már többet nem lesz ilyenre példa.
2017. jún. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!