Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek jó ötlet? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet? Hogy reagálnátok az exem helyében?

Figyelt kérdés

Túlvagyok már egy pár csalódáson, de van egy exem, akivel mindig összesodor minket a sors. Anno én szakítottam vele pár hónap randizgatás után, mert túl fiatalnak éreztem magam hozzá (7év van köztünk). De azóta is sokszor keresztezte már az utunk egymást, és bár voltak nagyon csúnya veszekedések, mindennek elmondtuk a másikat, de mégis úgy tűnik, valami ott van... És erre az utóbbi pár balul elsült ismerkedés után jöttem rá igazán.

A közös ismerőseink mindig azt mondták, hogy szenved miattam, teljesen megőrült, tudja, hogy én vagyok neki az igazi.

Most már egy-két hónapja van barátnője, de mindenki azt mondja, hogy nem sokat foglalkozik vele, csak jól elvannak.

A jövő héten elutazunk páran ugyanoda, ahol pár éve egyszer együtt mentünk vele. Azt mondta, nagyon megszerette azt a helyet.

Szerintetek önzőség lenne elhívni, hogy beszéljünk? Ebből tényleg kiderülne, hogy valóban sokat jelentek-e neki, mert ha eljönne, az egyértelműen ezt mutatná. Viszont van barátnője, nem akarok én lenni a szemét harmadik.

De mégis foglalkoztat a dolog, szeretnék mindent átbeszélni így, hogy az alatt a fél év alatt, amíg nem találkoztunk, rengeteget változtam én is és most érzem úgy, hogy eljött a mi időnk...

Mit gondoltok erről, vagy mit csinálnátok ilyen szituban?



2017. júl. 4. 20:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem kezdeményeznék ilyet, mivel van barátnője és van bennem minimális emberség, hogy tiszteletben tartsam, ha valaki kapcsolatban van. Ja, meg ribi sem vagyok
2017. júl. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azért nem olyan nehéz belátni ha egy másik nõvel van azt nem azért teszi mert fegyvert fogtak rá hanem mert õ is akarta. Választott, ez van most azt a kapcsolatot építi.
2017. júl. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!