Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti hogyan reagálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki a tömegből kérdése:

Lányok ti hogyan reagálnátok erre?

Figyelt kérdés
Szóval a barátnőmmel multkor beszélgettünk arról ki milyen célokkal fog indulni az életbe a suli után. Barátnőm nagyon céltudatos, egyetem vagy főikolát szeretne elkezdeni. Én nem akartam hazudni neki ezért elmondtam hogy beszeretnék lépni a honvédségbe vagy valamilyen zsoldos katonai szolgálatba. Már nagyon régen eldöntöttem még a barátnőm előtt ezt az egészet. Mit ne mondjak nem igazán lelkesült az ötletért. Nem akadt ki, de határozottan kilyelentette hogy neki ez apszulutt nem felel meg, és ha egy mód van rá, találjak ki valami mást.

2011. dec. 26. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Kijelentette és abszurd, ilyen helyesírással nem vesznek fel senkit ne izgasd fel magad
2011. dec. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Zsoldosnak sem?
2011. dec. 26. 16:01
 3/5 anonim válasza:
én se díjaznám a helyébe, főleg ha nincs sok ideje felkészülni arra, hogy alig találkozzatok, pláne ha mindig sokat vagytok együtt
2011. dec. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
egyik ismerősöm ugyan így volt, szerette a barátnőjét, nem ment el. aztán pár év múlva rájött, hogy milyen hülye volt a csaj, meg mennyire ki akarta sajátítani (nem azt mondom hogy ez nálatok is igy van), és hogy milyen hülye volt hogy nem vonult be akkor. mostmár katona, másik barátnője van, aki kénytelen volt beletörődni, mert szereti. az álmaidat ne add fel egy lány miatt se, mert lehet hogy pár év múlva már nem lesz a képben
2011. dec. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

előttem szóló: azért más az ha már az elejétől ez e helyzet meg ha időközben változik.

de szerintem menj, majd kiderül, hogy bírja a barátnőd, ha sok baj van belőle, akkor arra az időre hanyagold a csajokat, aztán majd lesz valaki más :) valószínűleg az egyetem mellett neki se lesz sok szabadideje, de legalább nem fog unatkozni, tanulhat helyette ;)

2011. dec. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!