Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan fogadjam el, hogy vége?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogadjam el, hogy vége?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Segítségre/tanácsra lenne szükségem de nagyon!

Úgy néz ki, hogy véget ért a kapcsolatom, ami eddig sem volt felhőtlen, rengeteg vita és balhé volt közöttünk. A probléma, hogy nagyon szerelmes vagyok (talán már csak inkább voltam), és képtelen vagyok elengedni a "szerelmemet" !

Rengeteg megalázást tűrtem/tűrök el, amit más már rég nem hagyott volna. Kicsit naív vagyok, és elképesztően kitartó és makacs. Ezért még nehezebben fog menni a dolog.

DE szeretném én is túltenni magam rajta, hiszen rengeteg férfi van még a világon, és biztosan megtalálom majd azt aki elfogad úgy ahogy vagyok. Folyton ideges vagyok, stresszes, ezen is túlszeretnék lendülni. Viszont tudom jól hogy nehéz lesz, és azt kell még megállnom hogy ne menjek el hozzá.

Ti mivel foglaltátok el magatokat? Hogyan sikerült elfogadnotok hogy itt a vége? Minden ötletet, tanácsot, saját tapasztalatot szeretettel várok!!!


2017. júl. 5. 14:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Hát szívem, az én válaszom talán segít...8-as voltam.

Elfoglalni semmivel az a bajom tanulnom kéne, van gyerekem is, igaz már nagy..csak vagyok..álmomból sírva ébredek ..


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szaki..


Néha már vannak jobb pillanatok, talán napok, de a nyomait tüntesd el ami rá emlékeztet két hónapot vissza tudok zuhanni a gyászfolyamat síkján..:( ez valami borzalmas tényleg..

2017. júl. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ne ugy hogy szetkuratod magad az ilyenkor elkerulo latszolag teged vigasztalni probalo valojaban hatso szandekkal kozeledo fiukkal.

Inkabb olvass nezz sorozatot vagy fogadj be egy cicat!

2017. júl. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

#1, nekem is volt olyan, hogy éjszaka sírva ébredtem egy szakítás után, átérzem teljesen, hogy mennyire tud fájni :/ Bár nálam mostanában a nem kapok levegőt érzés a gyakori, de idővel ennek múlnia kell.

Ami nekem beválik a leginkább, az az, hogy saját dolgaimat rendezem minden téren, magammal és a családommal, barátaimmal foglalkozok annyit, amennyit csak tudok.

Reggelente általában bőgök egy sort, aztán összeszedem, mit akarok aznap megcsinálni, és megteszem :) Aztán esténként általában olvasok, vagy sorozatot nézek, bár ezek szakítás után pár nappal még nehezen kötnek le, de ha már egy kicsit eltereli a gondolataimat, az is jó. Best szakításra jó filmek: a Bridget Jones, Nem kellesz eléggé, Ízek, imák, szerelmek, 500 nap nyár...

Úgy vagyok vele, hogy az agyalós, tanulós, overthinking résszel még nem foglalkozok, majd ha tompul a fájdalom, akkor átgondolom jobban, hogy mi miatt is jobb, hogy külön vagyunk, és mit tudok ebből tanulni, hogy a következő kapcsolatom jobb legyen.

Ez az átgondolás fázis amúgy nagyon fontos, ez meg tud erősíteni később is, ha újra hiányzik, hogy mi miért történt, és erősít abban, hogy ennek így kellett történnie.

A legfontosabb, hogy hagyj magadnak időt, nyugodtan sírd ki magad, amikor rád jön, egy idő után egyre könnyebb lesz, tompul :)

2017. júl. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

#2-es paraszt, 1-es válaszoló és NŐ vagyok!:DDDD

Rádférne egy alapos dugás. Aztán egy verés. Majd megint..

2017. júl. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

1#-es nagyon aranyos vagy, köszönjük:) !

Pontosan amit írtál: levegőt sem kapok úgy riadok fel mostanában illetve arra..:O - és ezt az váltotta ki hogy váltottunk vele két sort két hónap után.. :(


De tényleg kellett hozzá két hónap de úgy hogy előtte egyszer fél évre szakítottunk...az maga volt a pokol..szó szerint ki akartam futni a világból volt olyan nap a megismerkedésünk évfordulója..ekkor kezdtem el futni amit azóta is csinálok..már hogy nem megállás nélkül hanem új szerelem lett..én olyan vagyok mint egy zombi jelenleg ..


Amúgy most két darab pintyet próbálok beszerezni épp még nem tudom mi jöhet :D

2017. júl. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nekem is nemrég lett vége,barátnőm bemondta az unalmast.Én azt csináltam,hogy rengeteget beszélgettem erről rokonokkal,barátommal és már ez sokat segített,mert kimondtam,nem maradt bennem.Közben megismertem új barátokat,elmentem wellness hétvégére.Maga a tudat,hogy elvesztettem megint egy olyan lányt akit szerettem,nehéz még mindig elfogadnom,de így 2 hónap után már belátom,hogy nem működött volna,meg nem ilyet akarok.Talán az idő ebben segít ezt értékelni.Mi mondjuk telefonon tartottuk a kapcsolatot,nem vesztünk össze.
2017. júl. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Utolsó telefon milyen gyakran beszéltetek?:)

/vmelyik válaszoló voltam nemtom bocs:D/

2017. júl. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Ypszilon1980 ***** válasza:
3-4 naponta,de ahigy telik az idő,egyre több a kihagyás,így jó szerintem fokozatosan.
2017. júl. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Az biztos hogy így sokkal jobb lenne!


:)

2017. júl. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Ypszilon1980 ***** válasza:
Igen, de azért ennek van egy rossz oldala is, mert mikor már egyik fél eldöntötte, hogy vége, említette neked, de még konkrétan nem történt meg, addig a telefonon lévő beszélgetések eléggé üresek, és nehéz kezelni. Nkem így jobb, de van akit ez csak felzaklat és úgy van vele, hogy inkább semmi sem legyen.
2017. júl. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!