Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ilyen szituációból még van...

Ilyen szituációból még van visszaút, vagy fogadjam el, hogy vége?

Figyelt kérdés

Elég hülye helyzet, de zavar és már semmi ötletem, szóval megkérdezem itt. Van (volt) egy barátom az egyetemen. Ő lány, én fiú, ismerjük egymást pár éve, de barátok csak nem olyan régen lettünk. Sokat beszélgettünk, sok időt töltöttünk együtt, minden tök jó volt. Pár hete viszont egyre kevesebbet kommunikál velem, lemond programokat, mostanra már ha felhozom, hogy találkozzum leráz, ha írok neki nem válaszol és élőben is ignorál. Viszont nem igazán értem, hogy miért.

Az igazsághoz hozzátartozik, hogy én többet is érzek/éreztem mint barátság, de sose nyomultam, nem is igazán éreztettem. Teljesen hülye nem vagyok, értem, hogy nem akar beszélni, ezért nem is keresem, de finoman szólva is kikészít. Történt már valakivel hasonló?


2017. febr. 20. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg önkéntelenül is jeleket adtál, úgy szóltál hozzá, úgy nézted, ilyesmik. Azért kerül, mert nem akarja, hogy "nyilatkozz". A nők nagy része komolyan hisz a fiú-lány barátságosdiban, ezért kisebb megrázkódtatás nekik mikor rájönnek, hogy a másik többet szeretne.
2017. febr. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Ypszilon1980 ***** válasza:

Szerintem két oka van.

1. Talán tényleg megérezte,hogy többet érzel,ezt a nők tudják,nem kell megnyilatkozni,érzékeny radaruk van.

2. Összejött valakivel,vagy van kiszemeltje,emiatt már egy másik fiúval lévő barátság okafogyott.

2017. febr. 21. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

A poén, hogy direkt azért nem kezdeményeztem, mert nem akartam elcseszni egy jó barátságot. Viszont ha a semmi ilyen reakciót váltott ki, vagy #2-esnek igaza a 2. ponttal ponttal kapcsolatban és ezért szakított meg minden kapcsolatot, akkor talán mindegy is.

2017. febr. 21. 22:12
 4/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem biztos,hogy így van,ez az én tapasztalatom,de még az jutott eszembe,hogy valaki a háttérben teledumálta arról a fejét,hogy egy ilyen barátságnak nincs értelme.
2017. febr. 22. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!