Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után miért történik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után miért történik olyan, hogy a szakító fél írogat?

Figyelt kérdés

Adott egy nő (28) aki szakított egy férfival (33). Három és fél év együttélés után fogta magát és elment. A nő szereti a férfit, ezt már a szakítás alatt is hangoztatta. Az oka sok dolog volt, pontosabban minden 10 percben más okot mondott. Nem vicc, nem konkrét dolog miatt szakított vele. A nő ebben az időszakban extrém stresszben volt. Legutóbb az volt az ok, hogy megragadt a kapcsolat.


A férfi nem kapott esélyt arra, hogy védje magát vagy változtasson. A szakítást nem előzte meg beszélgetés erről a témáról. A nő nem mondta el a szakítás előtt, hogy neki mi fáj.


A nő elköltözött és azóta szinte minden nap ráír a férfira. Van amikor arról ír, hogy mennyire szereti de most jó a szabadság. Meg, hogy nem tudja megítélni, hogy jó-e a döntése. Vagy, hogy soha senki nem adott neki még annyit mint az a férfi.


A férfi ezeket hárítja, jelzi szinte mindig, hogy ne írjon rá.


Ezt a női reakciót hogyan kell értelmezni? Mert amúgy nagyon nagy szemétség, hisz egy szakításban szenvedő férfit terrorizál érzelmileg (gyk. nem hagyja 'felejteni')


2017. júl. 6. 10:09
 1/2 anonim ***** válasza:
53%
Az első gondolatom az, hogy a csajszit egy másik fickó ostromolta, és emiatt bizonytalannak érezte magát a kapcsolatban, nem tudta ki mellett döntsön, ezért hozakodott elő minden percben más kifogással. Szerette a párját, de izgatta az új pasi. Aztán miután szakítottak rájött, hogy nem minden arany ami fénylik, és tesztelgeti, hogy esetleg vissza tud-e menni a volt párjához...
2017. júl. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
52%

Én ugyanezen mentem keresztül, nőként.

Én szakítottam,de rohadtul hiányzik. Hirtelen döntök mindig,megbántam a szakítást, hogy nem adtam neki lehetőséget arra,hogy változtasson azon,ami miatt otthagytam. ( Nem mutatta ki az érzelmeit,nem is beszélt róluk soha,már nem volt olyan figyelmes,odaadó,mint a kapcsolat elején)

Egyébként már 1x emiatt otthagytam,de úgy tűnt,változik,aztán sajnos mégse.

A 2 szakítás közt 2 hét telt el,tehát valóban időt nem adtam,viszont az volt bennem,hogy 1x már megléptem,ha akart volna, változtatott volna... Vagy igyekezett volna.


Nálam nem volt semmilyen 3., csak úgy éreztem,hogy nem bírom,és talán majd észhez téríti,ha egyedül lesz,hogy mindent megtettem érte, nem becsült meg,és tényleg kapálózik értem.

Hát,nagyot tévedtem. Nyugtázta azzal,hogy nem működik, nyilván,mert ő nem is akarta soha,hogy működjön.. És éli boldog világát.

Nekem meg hiányzik, szeretem nagyon,de már nem írogatok neki én se.

2017. júl. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!