Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jól döntöttem, hogy elhagytam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól döntöttem, hogy elhagytam, pedig nagyon szeretem?

Figyelt kérdés
Egy éve voltunk együtt, már az elejétől kezdve elég rapszodikus volt a kapcsolatunk. Féltékeny volt, így leültünk, és megbeszéltük, hogy megpróbáljuk még együtt. Akkor egy darabig nyugi volt, kb. fél éve összeköltöztünk. Én nagyon ragaszkodtam hozzá, de azt vettem észre, hogy a fejemre nőtt. Mindig mindenben kikértem a véleményét, szerettem, kényeztettem. Cserébe ő volt az, aki mindig hibát talált bennem. Annyira féltékeny volt, hogy behisztizett, amikor rövid nadrágban mentem dolgozni, nem jártam egyedül buliba a barátnőkkel. Egy idő után már csak ő volt nekem, meg a házimunka, nem jártunk sehová, belekényelmesedtünk ebbe az egészbe. Én mindig kértem, hogy változtassunk, mindig megígérte, hogy megváltozik, jött a sablonszöveggel. Nagyon sokáig rágódtam rajta, hogy mi legyen. Összevesztünk, és én elköltöztem tőle. Azóta csak sír, nem eszik, és amikor odajön, nekem mindig összetörik a szívem, hogy látom szenvedni. De tudom, hogy nem képes megváltozni, és ha visszamegyek hozzá, akkor megint egy darabig szép és jó minden, aztán meg... Gyereket akar tőlem, én viszont nem merek erre tervezni.
2017. júl. 10. 09:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez volt a legokosabb amit tehettél. Nem sok emberben van annyi gerinc,hogy ha felismerte a rossz kapcsolatot ott is hagyja. Viszont te megtetted,nem hunyászkodtál meg,nem hagytad,hogy hitegessenek. Szerintem ez jó döntés volt. Olyan emberre van szükséged aki magadért szeret,nem bánt és nem korlátoz.
2017. júl. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt a kérdést magadnak kell megválaszolnod. Mi kívülállókként bármilyen tanácsot adhatunk, ha te mélyen az ellenkezőjét fogod érezni.
2017. júl. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem tudom biztosan, ezt te tudhatod...de egy biztos, én is szakítottam olyannal, akit szerettem, mert az önmagában az a boldog párkapcsolathoz nem volt elég és én is rájöttem, hogy bizonyos zavaró dolgok nem változtak meg.
2017. júl. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze!Nem ér annyit az egész hogy tönkremenjél idegileg miatta!Lehet van vmi lelki sérülése csak szégyelli elmondani neked!Csak a baj az ilyen pasikkal hogy nem tudsz velük mit kezdeni !Egy darabig tartsa magàt meg igyekszik hogy minden jól működjön aztàn megint meginog te meg idegeskedel hogy megint mi baja és kezdődik előröl minden!A másik meg az hogy téged hibàztat mindenért !
2017. júl. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!