Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Jól döntöttem? Lassan egy fél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól döntöttem? Lassan egy fél éve, hogy elhagytam a férjemet két gyerekkel (8,5) 12 év után.

Figyelt kérdés

Az okai:kezdettől fogva megcsalt(többször is)(amit mai napig tagad) agresszív volt, bántott.

Most van egy barátnője és azt mondja megváltozott tiszteli, becsüli nem csalja meg. Én meg tudom, hogy titokban most is megtette volna, csak mivel kiderült, hogy félre akar lépni ezért meghátrált. Szerintetek képes az ilyen ember megváltozni???? Csak velem volt ilyen???? Ja, fiatalkorában rengeteg nő ügye volt azt sem lehet mondani, hogy nem élte ki magát. Akkor miért tette mindezt velem, a gyerekeivel? Bánt, nagyon bánt, most azt mondja belátja hibát követett el? Szerintetek van még esély a közös jövőre, válás után? Mert azt már megteszem.


2011. márc. 15. 17:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyenek amúgy tényleg. Egyik férfiismerősöm már jó 50es rengeteg nője, kvája, szeretője volt, de tényleg. Aztán megnősült, született két gyereke, és az asszony egy darabig tűrt neki, aztán egy másik kontinensig meg sem állt a gyerekekkel. Aztán megint évekig csajozott, míg talált magának egy menő feleséget akit megintcsak megcsal szinte mindenkivel. Nem is válogat, csak lyuk legyen. Szóval közel félévszázad alatt semmit sem változott.
2011. márc. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ember nem változik ezzek után mért merül fel benned hogy újra összejötök. Azt lásák a gyerekek hogy ver, öket is verje ne légy naiv.
2011. márc. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagy nehezen megszabadultál, gratulálok, erős vagy! Veregesd inkább vállba magad, hogy ilyen bátor és okos voltál, és NE MENJ VISSZA HOZZÁ!!! Ne higgy neki, nem fog megváltozni, szenvedjen vele valaki más, ne Te, meg a gyerekeid!
2011. márc. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Akár ilyen az alaptermészete, akár csak téged tisztelt meg ezzel az oldalával, a te szempontodból mindegy.
2011. márc. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon szépen KÖSZÖNÖM!!! Akkor jól sejtettem: kutyából nem lesz szalonna! Ez csak duma.
2011. márc. 15. 17:42
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek a többiekkel.Soha senkihez nem lesz hűséges,max csak ha már nem fog felállni neki.Nem ok nélkül hagytad el!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. márc. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nagyjából ugyanezen gondolkodok mostanában. (Mondjuk az én volt férjem nem vert, vagy gorombáskodott sosem) Jönne vissza hozzám, meg a gyerekekhez, mert rájött, hogy egyedül képtelen megélni. Persze a duma része az, hogy mennyire szeret, rájött, hogy a család a legfontosabb, stb.
2011. márc. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

mintha az apámról írtad volna:/:O

valszeg nem változik meg,hiába mondja akárki is...kutyából nem lesz szalonna.

valszeg csak felszínesen ismerik,persze később majd ki mutatja a foga fehérjét,vagy csak kihasználni akarják(pl anyagilag)

2011. márc. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Most őszintén:megcsalt ráadásul többször is, agresszív volt, bántott.Ez mind mind elzárja a felé vezető utat.Szabadulj tőle.Meglásd majd te is megtalálod a párod, olyat aki szeret téged és megbecsül és sosem bántana.
2011. márc. 17. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!