Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom a szakítást fontolgatj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom a szakítást fontolgatja mert azt mondja az együtt levéskor nem érzi azt a bizonyos vágyat, jó neki nagyon de én kezdem mindíg ő nem érez vágyat. Egyébként szinte minta kapcsolatunk van. Nagyon szeretjük egymást. Mit ől lehet ez? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2017. jan. 2. 19:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Rettentő nehéz kérdés.

Hány évesek vagytok, mert 35 alatt, első családalapítás előtt, ha nincs vágy váljatok el.

Ha már vannak gyerekek, kicsit más. Sajnálom, 40 felett vagyok, de ha a párom azzal jönne, nem kíván, lépnék. Csak megjegyzem, szaladnak a pasik utánam, nem ezért írom...

2017. jan. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem szerelmes, és ezen kívül lehet, hogy nem vonzódik hozzád eléggé. Ettől lehet pl.
2017. jan. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Én 35 vagyok ő 43 mindketten elváltunk nekem van két fiam és én nevelem őket egyedül apa 5-8 évesek. Neki 10 éves a lánya. Összeköltözni nem szeretne mert tanár és fél hogy nem birná a három gyereket nap mint nap. Sokszor szügsége van a nyugalomra.
2017. jan. 2. 19:37
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, te tudod, de ez az ember nem szerelmes beléd, és ez tény. A döntés a tied.
2017. jan. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
:-((((((
2017. jan. 2. 19:41
 6/17 anonim ***** válasza:
80%

+ Összeköltözni nem szeretne mert tanár "


Mert az egy állatfaj??? Nem akar ez a pasi téged. Ez 100%-ék.

2017. jan. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ehhh...ne haragudj de aki nekem ilyet kerek perec mondana, hogy nem bírná elviselni a gyerekeim az mehetne. Őszinte becsülendő. De nincs keresnivalóm mellette.
2017. jan. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Én vagyok a pasi én nevelem a két fiút. De a lényegen nem változtat. Gondolom.
2017. jan. 2. 19:43
 9/17 anonim ***** válasza:

Nem változtat, de ha 43 vagy akkor bocsi, de nem fpú vagym hanem férfi, és itt buktál le, kmau a kérdés.


43 éves nem fiúnak nevezi magát, hanme férfinek, pasinak, akármi másnak....

2017. jan. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Bocsi, így sem jobb. Lehetsz pasi, semmi más. Beszélj akkor a nővel.
2017. jan. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!