Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kell a nőknek egy minta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell a nőknek egy minta tulajdonságokkal rendelkező férfi?

Figyelt kérdés
Én azt veszem észre, hogy van egy elképzelt ideál férfi a nőknél, s ha valaki nem eszerint csinál akkor annyi is volt. Vagy sajátosan él a férfi vagy valamiben eltér, akkor onnantol csak barát lehet az a férfi. A nők nem gondolják, hogy a férfiak is emberek, nem pedig gépek, hogy ugyan azt kell csinálniuk?
2016. nov. 21. 13:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%

Én meg azt veszem észre, hogy ez mindkét nemre jellemző.

Mindenki ideálokat kerget, viszont az igényei csak a felszínes dolgokra (meg a szexre) terjednek ki. Mert tudod, a férfiak jelentős része sem azt nézi a lányban, hogy mennyire hűséges és aranyos, meg mennyire rajong a szerelméért, sem azt, hogy mennyire jó beszélgetőpartner. Hanem azt, hogy mekkora a melle, és naponta lesz*pja-e.

2016. nov. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
74%
Igazad van. Sokkal jobb lenne, ha egy bulizós, narkózós, hazudozós kocsmatöltelékre buknának.
2016. nov. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
65%
Téged megsértett egy nő? Vagy ez így hogy? Nagyon egyhangúan minden nőt egy kalapba vettél.
2016. nov. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Hát ha neked ennyibe merül ki egy ember aki nem az átlagot követi birka módjára akkor sajnállak
2016. nov. 21. 13:21
 5/15 anonim ***** válasza:
50%
Egyszerűbb lenne ha leírnád milyen mintára gondolsz. Amúgy ahogy írták is minden ember adott minta alapján keresi a párját. Ennek többek között pszichológiai okai is vannak. Ha valaki nagyon eltér attól a mintától ami a számodra megfelelő elkerülöd. Szerintem ebben nincs semmi meglepő.
2016. nov. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%
Egy újabb teljesen általánosító bugyuta kérdés valami lelki sérülttől......
2016. nov. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
60%

Nem tudom neked mégis mi a jó büdös francot jelent a minta tulajdonság, de én nem hinném, hogy megugorhatatlan jellemvonásokat várnék el.

Hozzáteszem jogosan, mert az előző barátomat nem bírtam elviselni. Őrülten féltékeny volt élőre-élettelenre, zsarnokoskodó volt, egoista és flegmatikus.

Ebből én soha többet nem kérek! Próbáltam őt elfogadni, de egyszerűen nekem nem ment, aki ezt élvezi az legyen csak vele, én már biztos nem.


Elvárom, hogy egy férfi (és tényleg férfire gondolok, nem kisfiúra), tekintsem rám társként és legyen felém egy minimális tisztelete (amit remélem mondanom sem kell, hogy kölcsönös lenne).


Az összes többi, hogy szeressen, őszinte legyen, stb, úgy érzem egy párkapcsolatban evidens.

2016. nov. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Valószínűleg arra gondol a kérdező, hogy kapunk egy listát mondjuk "legyen sármos, őszinte, gáláns, egészséges, nyitott gondolkodású, szilárd erkölcsű, gáncstalan." Ezzel nincs is gond, csak az embernek vannak egyéb tulajdonságai ami a másik számára, mondjuk nem ok. Sok esetben erre nem térnek ki a nők, nincs apróbetűs rész. Én az egekig ugrok, mert hát ugye pont ilyen ember vagyok, viszont emellett dohányzom, lustaságra hajlamos vagyok, átlagosan keresek és az élet bizonyos területein elég makacs tudok lenni. Amikor ezt mint szakító okot megkapom, becsapva érzem magam, hiszen a "felvételin" nem volt arról szó, hogy rossz vagy a felsoroltakon kívül más tulajdonságom is lehet. Mindazonáltal hogy ez egy hipotetikus én példa(nem vagyok ilyen), attól még elég szomorú. Ettől függetlenül mindkét nem elszenvedi és ez is szomorú.

30/f

2016. nov. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
8as vagyok. Még annyit tennék hozzá, hogy rengeteg ember rohangál a világban aki "mintaszerű"(értsd jó) tulajdonságokkal rendelkezik, viszont viszont olyan szinte egy sincs aki ne rendelkezne rossz tulajdonsággal Jézuson és Buddhán kívül más nemigen jut hirtelen eszembe. Szerintem arról kéne inkább beszélni, hogy mik azok a rossz tulajdonságok amiket ideiglenesen képes vagyok elviselni míg a partner változik. És ha a partnerem nyitott, empatikus és egészséges önkritikája van, akkor szerintem nincs az a rossz amit ne tudna jóra fordítani, itt az a kérdés, hogy van-e a másiknak türelme kivárni.
2016. nov. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
76%

Én nem ezt veszem észre, én pl egy órát se bírnék eltölteni egy olyan pasival, amilyen a legjobb barátnőm ideálja, meg szerintem ő is agyvérzést kapna az én "álompasimtól".

Tudom, sokkoló, de nem minden nőnek ugyanolyan az ízlése.

2016. nov. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!