Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ez elég gusztustalan szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez elég gusztustalan szakítás volt a részéről?

Figyelt kérdés

3 éves kapcsolat, volt benne sok jó, és mint minden kapcsoltban rossz is.

4 napja összevesztünk, másnap nem találkoztunk mert "mosolyszünetet" tartottunk, vagyis inkább ő volt az aki nem vette fel a telefont.

Tegnapelőtt elmentem hozzá, megvártam a kocsiban az utcán amíg haza ér. Késő este 11 körül lehetett mikor megjött az új pár hete vásárolt kocsijával, kiöltözve kisminkelve (ami egyébként nem jellemző rá). Kérdőre vontam hogy mégis miért nem veszi fel, és hogy hol volt eddig.

Látszott hogy zavarban van mint állat, csak hebegett habogott össze vissza.

Akkor már tudtam, hogy valószínűleg az történhetett amire mindenki gondolna.

Jó megbeszéltük, hogy akkor majd másnap munka után találkozunk és tiszta fejjel, indulatok nélkül megbeszélünk mindent.

Eljött a másnap, délelőtt hívtam nem vette fel, délutánra már le is lettem tiltva, minden platformon.

Ismét elmentem hozzá, egészen éjfélig vártam de nem jött haza.

Ma reggel mikor indultam a munkába, a főúton reggel láttam a kocsiját messziről.

Egy csávó vezette az ő kocsiját, és mellette ült, még a fejét is elfordította mikor meglátta hogy szembe megyek velük.

Nyilván nekem ennyi elég is volt ahhoz, hogy ezek után képbe legyek.

Őszintén szólva örülök neki hogy így lett vége, mert kezd kialakulni egyfajta gyűlölet bennem ami egyre jobban elnyomja a fájdalmat.

Szerettem, még mindig érzek iránta szeretetet, viszont ezek után soha nem kellene már. Miért nincs benne annyi gerinc, hogy megtisztelje a másikat azzal, hogy pl. figyelj már nem érzem azt hogy ennek a kapcsolatunk lenne jövője, ne erőltessük -vagy hasonló.

30 éves vagyok, volt már pár barátnőm de addig ha ők akartak szakítani mindig közölték a szándékukat korrekt módon. És a mai napig megmaradtak barátnak, mivel normális emberi módon váltunk el.

Azt még hozzátenném, hogy augusztusban mentünk volna nyaralni, a hely már le is volt foglalva.

Mindezt pár hete közösen találtuk ki, semmi jelét nem mutatta annak, hogy ő már nem velem fog elmenni nyaralni.


2017. júl. 12. 19:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Jo eg.. raadasul ez tobb eves kapcsolat volt.. egyertrlmuen gusztustalan huzas volt a reszerol.
2017. júl. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%

Nagyon sajnálom ami Veled történt. Ez a lány szegénységi bizonyítványa..el nem tudom képzelni, hogy lehet így "szakítani". Bár tényleg örülhetsz, így talán könnyebb lesz túl lenned rajta...semmit nem ér.


27N

2017. júl. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
8%

Sajnos beleestél abba a csapdába, ahol csak veszíthettél. Ha egy gazdag férfi mindenáron el akarja csábítani a barátnőd/feleséged, akkor vesztettél, csak idő kérdése. Sajnos még a legmegingathatatlanabb emberek is meginognak. (Főleg, hogy a gazdagnak van ideje lazának meg sármosnak lenni mindig, és akkor csap le igazán, mikor éppen bajok vannak otthon) Sajnos a te barátnőd alapból hajlott is rá, így gyorsan ment.


De másoknál is ez történt volna.

2017. júl. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
53%

Én tennék a kocsi hátsó kerekére és első lökhárítóra 15m drótkötelet, majd bekéretőznék a szemközti házba, hogy gyönyörködhessem abban mikor elindul :D.

30/f

2017. júl. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%

Ez nagyon gáz, sajnálom... Ténylef nagyon legalja!


28/N

2017. júl. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
44%
Azt mondjuk soha nem tudjuk meg objektíven, hogy mik voltak a kapcsolatban a dolgok, pl ez az éjfélig kuksolok a háza előtt nem történik csak úgy, ehhez kattantnak kell lenni.
2017. júl. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
24%
Eléggé gusztustalan volt, de ez is bemutatja, hogy mennyire könnyű és gyors a nőknek egy új palit találni... már ha nem volt neki meg eddig is...
2017. júl. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
47%
gusztustalan volt, örülj, hogy megszabadultál tőle. Viszont az, hogy " és mint minden kapcsoltban rossz is". Nem azért, de egy 3 éves kapcoslatban még nem igazán szokott semmi rossz dolog lenni, legalábbis nem az a normális
2017. júl. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
81%
Meghallgatnám az ő verzióját is.
2017. júl. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Jó érzés olvasni, hogy ti is úgy gondoljátok az egészet, ahogy én...

Ilyenkor az ember önértékelése a béka feneke alatt van. Azon kattog az agyam, hogy vajon mi lehetett az ami ezt eredményezte. Mi volt az ami miatt ezt képes volt megtenni.

Ismert, tudta hogy mindig egyenes és őszinte ember voltam, rengetegszer mondtam neki hogyha valami van akkor mondja el, ne fojtsa magába.

Ha bármi előjelét láttam volna ennek, akkor nyilván teszek érte hogy jobb irányba menjen a kapcsolat, már ha tudok tenni.

Egyébként azóta kezdtek el "furcsa" dolgok történni, mióta megvette az autót. Párszor nem vette fel a telefont csak pár óra múlva, meg később ért haza mint szokott, de ezt betudtam annak magamból kiindulva hogy első autó feeling.

Anno én is mikor az első kocsim megvettem, abban voltam éjjel nappal mikor csak időm engedte.

3. nem volt semmi "gazdag férfi" a képben, egy kb 25 éves átlagosnak kinéző srác vezette a kocsiját akkor reggel.

6. aggódtam érte, és kétségbe voltam esve, azért dekkoltam olyan sokáig a ház előtt.

Az acél sodrony jó ötlet lenne, de nem kenyerem az ilyesfajta bosszúállás. Vagy ha mégis akkor már fél liter kromofág, az gyorsabb és egyszerűbb nem? :)

2017. júl. 12. 20:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!