Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Undorító! Ti szakítanátok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Undorító! Ti szakítanátok ha ez kiderülne?

Figyelt kérdés

2 hónapja vagyunk együtt de nem tudom akarok-e folytatást. Kiderült valami a barátomról ami annyira undorító és kiábrándító, hogy megőrülök. Eddig tudta "titokban tartani" de most kiderült, hogy azon az éjszakán amikor "összejöttünk" először csókolóztunk és az egész olyan romantikus volt, nos előtte lecumiztatta magát egy r**anccal mert amúgy mindketten egy buliba voltunk. Utána este hívott félre sétállni meg ilyenek ott kezdődött. Dehát nem tudta ezt eltitkolni mert a csaj nagyon pletykás és a fülembe jutott a dolog sőt ketten is mondták, hogy ja azthittem megcsalt... Aztán mondtam neki és nem is tagadta le, csak annyit mondott hogy sajnálja a dolgot de akkor még nem tudta, hogy úgy összemelegedünk később mert azt hitte nincs esélye mert én már mással randizgatok (igen elhívott egy másik srác előző héten de nem történt semmi és ez még nem jelenti azt hogy vele máris együtt vagyok). Aztán persze szépítette, hogy el is felejtette a dolgot mert annyira nem jelent semmit, csak rám gondolt stb...

De ez mégis olyan gusztustalan és olyan mérges vagyok. És utána azzal a szájjal csókolóztunk (amivel ő a csajjal) meg romantikáztunk miközbe ő pár órával azelőtt még a csajjal volt hát gondolom neki ez a színvonal (szánalmas r**anc az a csaj) akkor én nem kérek belőle. Nem értem, pl engem is félre hívhatott volna miért pont azt a csajt kellett? Nem azt mondom, hogy szó nélkül lecumiztam volna de értitek ugye? Ez annyira elrontja azt az estét.


2017. júl. 17. 14:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%
Ha nem szakítasz, azért egy szűrésre küldd el. Az ilyen alakoktól tipikusan mindenféle földi jót el lehet kapni.
2017. júl. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
77%
Bár akkor még tényleg nem voltatok együtt, szóval nem megcsalás, engem is annyira undorítana, hogy simán otthagynám.
2017. júl. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
26%
prüd. prüd.
2017. júl. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%
Miért r***nc a másik csaj? Honnan tudod, hogy csak cumi volt? Hazug ember azt mondd, amit akar. Nőcsábásznak tűnik a srác és ez sajnos jobb nem lesz. :( Hány évesek vagytok?
2017. júl. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom miért vagy bosszús, ez divat, buliba, de amúgy is félredugunk stb, ne hogy azt mond, te nem fekszel le x, y-nal.
2017. júl. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
57%

Hát ez gyomorforgató volt.

Én azilyen "férfit" egyszerűen nem is tudnám komolyan venni a bizalmam pedig addíg tartott volna amíg ez ki nem derül. Mert nem arról van szó,hogy megcsalt ( hiszen még nem voltatok együtt) de az ilyen viselkedés számomra gyerekes és olyan ficsúr nem érdekel aki minden második csajnak a szájába rakja a p#szét. Kitudja mikor tenné meg legközelebb..tudod szeret meg minden bla bla bla, de azért egy cumi még nem a világvége. Kész szerencse,hogy vannak azért valahol normális férfiak is ezen az elcseszett bolygón.


Ráadásul az ilyen f#tól előbb elkapsz valami jó kis nemi betegséget. Biztos kuka lenne ha nekem ilyen "férfi" lenne a barátom.


19/L

2017. júl. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
96%
Amikor azzal a csajjal elment, még nem tudhatta, hogy este összejön veled. Így alakult. Ha azóta hűséges hozzád, akkor mi a probléma?
2017. júl. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
97%

Nem valami elegáns dolog, de nem látom benne a hatalmas tragédiát.


>akkor még nem tudta, hogy úgy összemelegedünk


Akkor meg mi a probléma?

2017. júl. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
41%

A helyedben szakítanék, mert neked egy érintetlen szűzfiú kell!


De komolyan, mi a franc baj van azzal, hogy előtted miket csinált? Még ha pont megismerkedésetek előtt csinálta percekkel?? Nem értem mi rosszat jelent ez

2017. júl. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
87%
Kíváncsi vagyok, fordított leosztásban a csaj mekkora ribi lenne.
2017. júl. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!