Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza a volt barátomat? Én szakítottam, már másodjára, de megbántam.

Figyelt kérdés

1 hónapja szakítottam a barátommal 4 év után, mert nem tudtam elképzelni, hogy hozzá költözzek egy másik városba, és rajta is láttam, hogy ez neki már kényelmetlen. Meg ő jobban szeretett engem, mint én őt. Az is zavart, hogy viselkedésre kicsit komolytalan volt, bár ami a kapcsolatot illeti, azt nagyon komolyan vette (eljegyzést, gyereket akart pár éven belül).

Két hétig nem kerestük egymást, aztán egyszer csak rám írt, hogy mennyire megviseli őt ez az egész, főleg úgy, hogy látja, én képeket rakosgatok fel magamról, meg milyen jól elvagyok a barátnőimmel, mellette persze alig van valaki, az összes barátja komoly kapcsolatban él már, és hogy nekem kellene inkább szenvednem. Javasolta, hogy kezdjük újra, de én nem akartam. 1 héttel később megint megkeresett ezzel, akkor sem akartam, de abba belementem, hogy találkozzunk és beszélgessünk, csak hogy lenyugodjon végre.

Most viszont 1 hete nem keres, és lett egy új lány ismerőse, azóta pedig folyamatosan fent látom Facebookon. Ez nagyon bánt, azt érzem, amit tavaly. Akkor az történt, hogy szakítottam vele, de akkor főként azért, mert fél évvel korábban pár alkalommal megcsaltam, és a fiú megfenyegetett, hogy ha nem szakítok a barátommal, kitálal. Akkor nem értette, miért dobtam ki, hónapokig küzdött értem, de én nem engedtem neki, csak akkor jöttünk össze újra, mikor már 2 hete nem keresett és lett egy új lány ismerőse, akivel feltehetőleg egész nap chatelt. Akkor én mentem vissza magamtól, boldogok voltunk, bár a megcsalásom kiderült, de elnézte nekem.

Mit tehetnék most, hogy visszaszerezzem? Már hiányzik, és félek, hogy örökre elveszítem.

Én 21/L ő 24/F.


2016. aug. 30. 21:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Sehogy, hülyét csináltál belőle. Csupán az egódat fényezted vele, és most nem tetszik, hogy lemondott rólad. Ha van esze, nem áll szóba veled többet. Jogosan.
2016. aug. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Noren1989 ***** válasza:
97%
Jobb lesz neki nélküled. Hagyd békén, menj vissza a kùrópajtidhoz.
2016. aug. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A.R. ***** válasza:
97%
Te beteg vagy. Esküszöm nézz egy orvos után. Őszintén, tiszta szívemből remélem, hogy megszabadul tőled az a szegény csávó te pedig a pokol kéköves medrébe fogsz megro*adni.
2016. aug. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút egyetértek az előttem lévőkkel.. ne keresd..hagyd. ha már letett rólad ne b*zd szét az életét..nem érdemled meg..megcsalod és 2x is elutasítód..mit vársz ezek után? Hagyd, tuti h boldogabb lesz nélküled!
2016. aug. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nőj fel! És hagyd békén a szerencsétlen srácot!
2016. aug. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Tehát kidobtad a barátodat aki ezekután még egy jó párszor visszakönyörgött volna téged, de te állandóan elutasítottad, plusz a kapcsolatotok alatt is egy sunyi alattomos kis kígyó voltál aki félre kefélt.

Most, hogy látod bekerülhetett egy másik lány a képbe hirtelen ujra megviszketett a ....nád és jó lenne neked most már úra. Na elmész te tudod hova.

Remélem lehullott a rózsaszín lepel a srác előtt és nem fog veled foglalkozni ezek után, gondolom már látja hogy megbízhatatlan vagy és azt se tudod hogy hívnak téged nem hogy mit akarsz tőle...

2016. aug. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
de majom vagy kérdező. wasabit kennék a nunádra
2016. aug. 31. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kérdező csak saját magát szereti és fel se fogja amit írtunk neki.... egoista vagy és önző!
2016. aug. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igazatok van, én is rájöttem hogy nagyon elcsesztem mindent, de megbántam és nagyon hiányzik :(
2016. aug. 31. 13:02
 10/12 anonim ***** válasza:
Késő bánat, ha azt akarod hogy jó legyen neki akkor hagyd békén, majd talál egy olyat aki értékeli is amit tesz.
2016. aug. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!