Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy száljak ki a kapcsolatból?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy száljak ki a kapcsolatból?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Azért fordulok itt tanácsért mert tanácstalan vagyok és nincs barátom kivel ezt megbeszélhetném vagy mondhatna bármi okosat.


Jelenlegi barátnömmel már 3x ra vagyunk egyutt. De már megint elö jött bennem az, ami miatt 2x már szakitottam vele. 3x ra már nem tudom mit mondjak, vagy mit csináljak hogy ö szakitson velem.

Tudom nagy f....sz vagyok...

De nem akarom az életem elkötelezni, s már egy életre szólp nagy felelösségu döntédt hozni. Barátnöm beteg, és félek majd öröklödni fog a dolog. Ez a bajom. Próbáltam már ez legyozni ezért is jöttem vele ujra és ujra ossze.

Szeretem, nincs semmi baj a kapcsolatban mindnn jó. De mindnnki egészséges gyereket akar !?

Légyszi mondjatok valamit.


2017. júl. 27. 09:25
 1/9 anonim ***** válasza:
A legfontosabbat kihagytad. Milyen betegsége van ami ennyire zavar?
2017. júl. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Te barom... elhagynal egy not mert beteg ? O kis buta, legy mellete, biztasd, segitsd amiben csak tudod, szeresd. Nehogy elhagyd ilyenkor pont amikor beteg, pont ilyenkor van a legnagyobb szuksege hogy mellete legy es lehet felepul. Ne legy barom hogy elhagyod. Jobbulast!
2017. júl. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Betegdéggel él egyutt gyerek kor óta. Polyneruphatia és epilepszia. Bocsi ez kimaradt.
2017. júl. 27. 09:46
 4/9 anonim ***** válasza:

Mindenképp hagyd el egy olyanért,akivel nem szeretitek egymást! De olyanért,akibel szép - egészséges (nem biztos ám!) gyerekeid lesznek.

Vakok,siketek,kerekesszékesek,stb.. nevelnek Boldogan gyereket.

2017. júl. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha a megismerkedésetek pillanatában tisztában voltál ezzel, vagyis nem titkolta el előled, akkor erre egyszerűen nem lehet hivatkozni, ez nagyon méltatlan lenne.

Azt mondhatod, hogy megismertél mást és már nem szereted, akkor kicsit csúnyábban de egy életre vége lesz a kapcsolatotoknak.

Megértem a helyzetedet, de előbb kellett volna gondolkozni ezen és akkor nem lennél ilyen helyzetben.

40F

2017. júl. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
97%

Tényleg egy f-sz vagy. Nem is azért, mert nem tudsz a betegségével együtt élni, hanem mert már harmadszor játszadozol az érzéseivel. Mire jó ez neked? Ha ennyire nem bírod elviselni, mi az istenért jöttél vele újra még kétszer??


Döntsd el mi a francot akarsz aztán növeszd ki a tökeid és vállald a tetteidért a felelősséget. Szerencsétlennel pedig ne játszadozz tovább, túl fog lépni idővel, ha eltűnsz az életéből.

2017. júl. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de szegeny lanyt nem kene altatnod. Van gondja neki boven es hidd el se veled se nelkuled kapcsolattal nincs kisegitve. Neki olyan kell aki elfogadja igy ahogy van es tenleg szereti es nem azon gondolkozik, hogy milyen genekel szuletik a gyereke.

Szerintem vele kene ezt megbeszelned, de valoszinuleg ha ezt igy elmondod neki onhibajan kivul valoszinuleg adsz az onbecsulesenek ami valoszinuleg most sincsen.

Na mindegy. Gyerekek beteg embernel legyetek meggondoltak, gyogyulashoz nyugodt korulmeny kell es nem se veled se nelkuled.

2017. júl. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nos szerintem jol gondold meg mert ezzel a betegseggel nem lesz egyszeru a gyerekvallalas, de ha szereted miert nem fogadtok orokbe egy gyereket.

elozo voltam.

2017. júl. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ha meg ki akarsz lepni mond meg neki, mert kesobb egyre nehezebb lesz. Meg mindig elozo voltam.
2017. júl. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!