Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit gondoltok arról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, hogy általában egy kapcsolatból akkor szállnak ki az emberek, ha jön más?

Figyelt kérdés

Kevés kivétel akad persze, de tudom magamról és az ismerőseimről is, hogy a rossz kapcsolatban addig maradnak benne és addig próbálják változtatni a dolgokat, addig reménykednek, amíg nem jön új. Én is akkor adtam fel végleg, amikor másba beleszerettem, velem is egyszer azért szakítottak, mert már ott volt a képben egy másik csaj, ismerősi körömben is ez van.

Az emberek félnek egyedül lenni...

Amúgy nyilván szakítottam volna új srác nélkül is, ha kiderül pl, hogy megcsalt, vagy ha megvert volna vagy stb.


2016. nov. 20. 16:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Azt, hogy az ilyen emberek olyanok, mint a majmok, akik csak akkor engedik el az ágat, ha már fogják a következőt.
2016. nov. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha ez így van, az elég gáz. Nincsenek egyedül egy kicsit sem, hogy reflektáljanak, belegondoljanak, hogy az előző kapcsolat miért laposodott el.
2016. nov. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egyébként, igen azért, mert félnek egyedül lenni, de nem értem, hogy miért, aki egyedül nem tudja elfoglalni magát, amikor kapcsolatban van totál rátepelszik a másikra? Miért jobb ez, mint egyedül, sosem fogom megérteni...
2016. nov. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Valaki ne csak akkor szálljon ki a kapcsolatból, ha már képben van a harmadik. Szánalmasnak tartom az ilyen gyáva embereket, akik inkább szenvednek, és tűrnek egy kapcsolatban, minthogy egyedül maradjanak.
2016. nov. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A többség valóban ilyen, és ezért is kínlódnak akár éveken át egy rossz kapcsolatban.

Ha lett volna olyan, amikor kicsit egyedül vannak, és azt is tudják élvezni, akkor tudnák, hogy jobb egyedül, mint egy rossz kapcsolatban, és időben szakítanak.

Ő bajuk!

2016. nov. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%
Szánalmas, gyenge, kapcsolatfüggő selejtek. Várom a lepontozást, de nem tartom egészséges dolognak ezt a viselkedést és nem tudok éa nem is akarok ezzel empatizálni.
2016. nov. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Azt gondolom azzért van ez, mert a magányban önmagunk a társunk, az ember pedig fél az ismeretlentöl.

30/f

2016. nov. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az embereknek általában szükségük van a biztonságra, amit egy párkapcsolat tud nyújtani.
2016. nov. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
1-es: Igen, liánozásnak is nevezik :)
2016. nov. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Konnyen elitelitek az embert. Ti itt mind jó fejek vagytok , ti aztan tudjatok hogy kell. Megertem en is ilyen voltam. De ha jon a megprobaltatas akkor befogtam a szam. Amikor benne vagy 1 kapcsolatba ez rosszul megy mindig ott a remeny hatha.. es nem akarsz rosz sem lenni es rosszat okozni. Ezert maradsz benne a rosz kapcsolatban. Mert ott a remeny.. es ilyenkor jon 1masik sokszor es akkor latod meg hogy mennyire mas is lehetne az eleted.. szerintem ne iteld el oket mert nem elted azt at helyettuk amiket ok ateltek.

Utólag konnyu okosnak lenni..hogy igy meg ugy kellett volna

2016. nov. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!