Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem értem és fáj, hogy 8 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem és fáj, hogy 8 év így ért véget és nem értem, hogy régen, ki voltam akkor én, hogy beleszerettem. Ennyire megváltozhattam? (28/N)

Figyelt kérdés

Bocs, hosszú lesz.


20 éves voltam, mikor elkezdünk járni. Nagyon befolyásolható és 'kiforratlan' személyiség voltam. Ő volt 30 és karakteres, határozott, szerelem 1. látásra.

8 évig jártunk kisebb nagyobb szakításokkal. Elköltöztem a tanulás miatt, akkor eltávolodtunk. Sok hatás ért és sok dologban változott a világnézetem, életmódom. Vagy inkább úgy mondom, hogy lett! világnézetem, a sodródás helyett.


Adtunk magunknak még egy esélyt és együtt kirándultunk 2 hétig. Teljes összeférhetetlenség.


Pl. Vegetáriánus lettem kb 5 éve. Nyíltan azt mondja, hogy jó, nem baj, elfogadja. (Eleve nem tudom, miért lenne ez baj, vagy valami olyan, amit jogos, ha nem fogad el valaki és nagylelkűség, ha elfogad.)


Nem szó szerint, de kb a következő párbeszédek mentek:


Ebédnél:

Ő: "Hmmm, de fincsi el a tarja... hmm, nem tudod, mit hagysz ki!" "Nem tudod, mit hagysz ki!" "Hogy tudsz erről lemondani?!" - és közben látványosan nyammog, cuppog, hümmög.

Én: -


Vagy mikor elment mellettünk egy meleg pár:

Ő: "Mocskos b*zik, fúj, vissza kéne hozni a halálbüntetést, levágni a ***!"

Én: -

(Baráti társaságomban vannak melegek, lány is fiú is, úgyhogy az ilyen dumák rosszul tudnak esni.)


Mikor 2-3 rabbi ment át előttünk a zebrán:

Ő: "Mocskos zsidók, egyikben se szabad bízni, pénzéhes népség!"

Én: -

(Zsidó barátaim is vannak.)


Beszélgettünk valamiért a plasztikai sebészetről:

Ő: "Szülés után a nőknek meg kéne csináltatniuk a mellüket, ha lóg, hogy tetszenek a férjüknek. Én biztos fizetnék neked melleket."

Én: "Akkor a férfiaknak se szabadna pocakot ereszteni, mert nem tetszenek a feleségüknek. Én biztos fogyóztatnálak, ha nagy hasat eresztenél."

Ő: "Az más. Egyetlen falatot sem tagadnék meg soha."

Én: "Ez így akkor nem fair."

Ő: "Dehogynem."


Szeretnék már lassan gyereket. Ő is. Szeretnék házasságot. Ő is.

Beszél a nővéréről, aki a 4. gyermekével várandós:

Ő: "Nemsoká kisz*rja a következőt."

Én magamban: "Baaaaaaaaaa****meg!!!"

Hogy beszélhet így egy gyerekszülésről?! Mintha fel se fogná, hogy mekkora fájdalommal, veszéllyel, önfeláldozással jár. Apás szülésről pedig hallani sem akar, mert "a látványtól nem tudná megdugni még egyszer a nőt."


Amikor visszaszóltam az a következő ebédnél volt. Valami disznót evett és annyira hangosan cuppogott valami mócsingos porcogós valamin, hogy csak a vak nem láthatta, hogy direkt nekem csinálja. Elszakadt a cérna. Ott már azt sem tudom, mit mondtam, de kb mindent, ami bennem ragadt, neki meg az jött le, hogy vegetáriánusként frusztrált vagyok, amiért megtagadom magamtól a finom falatokat...



2017. júl. 28. 10:25
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
63%
A szerelem során keletkező hormonális hatás (oxitocin) képes rendkívül nagy mértékben megváltoztatni a lelki-érzelmi működést, amikor a szó szerint lila (vagy rózsaszín) köd fed el mindent és megváltoztatja az ember reális ítélőképességét a szerelem tárgyát képező személlyel kapcsolatban. Ez különösen érvényes olyan esetben, amikor a felek nem kellően változatos külső körülmények között élve a partner személyiségének, tulajdonságainak csak szűk szeletét tudják megismerni. A szerelem elmúltával ébrednek csak rá, hogy álomvilágban éltek.
2017. júl. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
66%
Nem tudom, miért búsulsz, én a helyedben örülnék, hogy megszabadultam egy ilyen alaktól. Most végre elkezdhetsz élni, és keresni egy férfit, akinek a világnézete és értékrendszere összefér a tiéddel. A legnagyobb kamu hangoztatni, hogy az ellentétek vonzzák egymást, ez egy tökéletes példa, hogy nem.
2017. júl. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
16%

áááácsi

azért nézzük az érem másik oldalát is..

Adott volt egy naív lány a férfi ennek tudatában jött össze vele. Ám a lány más környezetbe került és felvilágosult kis hülye lett(vega étrend, meleg barátok stb.).Ezzel még önmagában még nincs gond, a férfi nem tudja ezt elviselni és persze gyerekese viselkedik de:

most azért változzon meg teljesen, mert te "felvilágosult" lettél? Ha igazán az lennél, akkor elfogadtad volna hogy nem passzoltok és ahelyett hogy leordítanád a fejét csak szimplán közölnéd vele, hogy ez nem működik és elválnak útjaitok.

Viszont te ugyanolyan gyerekesen mint ő csak tűrsz és ahelyett hogy megbeszélnéd vele a beszélgetések közben, szimplán leordítod a végén a fejét.

Holott ő a nézeteiről nem tehet hisz előtte is ilyen volt...

Nem utálhatod azért hogy ő nem változott veled-.-"

2017. júl. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
82%

Jesszusom, te komolyan 8 ÉVIG voltál (vagy????) egy ennyire végtelenül sötét proli tajparaszttal? (Már elnézést a tisztes földművesektől, nekik respect)

8 napig se bírnám egy ilyennel, és pezsgőt bontanék, ha megszabadulnék tőle..

2017. júl. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim válasza:
Eddig is ilyen volt vagy csak most viselkedik így ?
2017. júl. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
5%
te sem vagy egy éppelméjű nő,ha 8 évig egy ilyen utolsó parasztal voltál....de te tudod :D nem is fűzök hozzá semmit,egyébként a melegeket én is rühellem.Na mind1 :)
2017. júl. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
91%

Vagy maradhatsz vele is, és akkor elmondhatod, hogy az urad (nem társad,kedvesed, hanem urad, aki majd jól megmondja, mit tehetsz és mit nem) egy: rasszista, homofób, tapintatlan, korlátolt, arrogáns, hím-soviniszta fa...paraszt, aki számára teljesen természetes, hogy lenézi a nőket, akik gyerket "szarnak" a világra, akik egészségesen szeretnének élni, akik műveltek, akik nyitottak, akik emberként élnek és emberként gondolkodnak a világról és egymásról.

Mellette majd te is a világra "szarsz" 2-3 gyereket, nevelésbe nem fog beszállni, azt ne is várd, a házimunkába csakúgy sem, sőt, ha nem gőzölög a húsleves, mire hazaér, még egy pofon is befigyelhet egy idő után, hisz az asszony verve jó.


Sörike este a kézbe, lehet meccset nézni, míg te majd megszakadsz. Közben persze legyél gyönyörű, mert ha nem, akkor feljogosítva érzi magát, hogy félrekeféljen, hisz te már nem adsz magadra. Láttam már 1-2 ilyen történetet, úgy indult, mint a tiétek. Szép kilátások.

2017. júl. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
100%

"felvilágosult kis hülye lett(vega étrend, meleg barátok stb.)"


Inkább úgy fogalmaznék, hogy hál'istennek találkozott olyanokkal, akikre nem jellemző a b..zizás, zsidózás, el tudnak fogadni a sajátjuktól különböző étrendet és nem "kisz..rás"-nak minősítenek egy szülést. Összefoglalva: a párjától (és tőled) eltérően intelligens emberek.:-)

2017. júl. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
87%
Jesszus, eddig hogy tudtad elviselni ezt a barmot? Sürgősen ott hagynám, 8 év ide vagy oda.
2017. júl. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim válasza:
Sok boldogságot.
2017. júl. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!