Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi a teendő, ha az ex újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Saavedro kérdése:

Mi a teendő, ha az ex újra bepróbálkozna? Személyes tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Mit NEM szabad csinálni (azon kívül, hogy újra összejövök vele)? Hogyan lehet biztosítani, hogy pusztán barátok/kedves ismerősök maradunk, de azért nem taposunk bele a lelki világába? Én vagyok a srác.
2017. júl. 31. 07:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Elmondom én tapasztalatomat. 18 F vagyok. Bár az előző előtti barátnőm tehát ex ex akart újra belém szeretni. Én rögtön visszautasítottam. Ennyi. A mostani exemet végtelen időkig gyűlölni fogom amiket tett az nem megbocsátható. Pff. Ha nálatok minden rendben akkor az a újra próbálkozás okay lehet de nálam rosszul jött ki . VigYázz sosem tudni mi a vége
2017. júl. 31. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

kényes téma.

szerintem nincs normál értékű barátság azok között akik egyszer már jártak együtt. Az egyik fél mindig többet fog akarni...

Mások szerint van, és sokan élnek is így, hogy tök jóba vannak az exeikkel, dumálnak stb, és tényleg valamiféle "barátsággá" alakult.

Szubjektív dolog.

Személy szerint én elítélem, és nem értem, hogy ha én le tudtam zárni az összes exemet, akkor mások erre miért nem képesek, és miért kell velük tartani a kapcsolatot, miközben csak úgymond régi sebeket tépnek fel?

De az ő dolguk.

Akivel most vagyok lány, ő is tartja a kapcsolatot az exével, mit tudok ellene tenni? Semmit.

Ha kiakadok és parádézok rajta, akkor gyerekes vagyok.

Igyekszem bízni benne, lehet hiba, de élvezem amíg tart, tartson bármeddig is.

Megcsaltak már kitudja hányszor a korábbi kapcsolataimban is, túléltem...ha megtörténik újra, az élet megy tovább...a nap ugyanúgy felkel, a munka ugyanúgy vár, semmi sem változik.

Lehet pontosan ezért bár fiatal vagyok, és nem éltem át pl válást közös gyerekkel meg ilyenek, de már most szinte képtelen vagyok bízni az emberekben, és képtelen vagyok komolyan elhinni/beleélni magam bármibe is.

26/F

2017. júl. 31. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy ex-barátnővel/baráttal semmi értelme a barátkozásnak, jó pofizásnak!


Minek bonyolítanád az életed? Semmi értelme nincs.


Egy ex-férj/feleség esetén más a helyzet, mivel esetleg ott van/vannak a gyerek/gyerekek, akik miatt fontos az aránylag jó kapcsolat ápolása.


De minden további esetben, szerintem, felesleges a további kontakt. Ő már a múltad része, kész, vége!

2017. júl. 31. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Egyik részről szeretném vele tartani a kapcsolatot, mert alapvetően jó ember, szinte az egyetlen barátom és szeretném támogatni, segíteni, hogy legyen nyelvvizsgája, egyeteme, stb.


Más részről félek tőle. Az anyja már teljesen őrült és gonosz, ez valahol rá is kihatott. Nem váltunk el túl jól, gyakorlatilag el kellett menekülnöm tőle, mert egy érzelmi vámpír és kiderült, hogy engem, mint személyt tulajdonképpen nem is szeret igazán, egy palimadár vagyok neki. De félek, hogy újra bepróbálkozik és nem áll távol tőle a tudat alatti manipuláció, érzelmi zsarolás, stb. de ezt nem azért csinálja, mert gonosz lenne.


Harmadrészt nagyon haragszom rá azért, amiket velem tett, annak ellenére, hogy én soha nem ártottam neki (de tényleg soha, semmivel) és mindent megtettem érte, bár sosem voltam belezúgva, de nagyon szerettem és próbáltam kirángatni a kulimászból (sikertelenül).

2017. júl. 31. 07:44
 5/12 anonim ***** válasza:

#4


Ember!


Ébredj már fel!


Ő nem a te felelősséged!


Tartsd már annyira magadat fontosnak és a nyugalmadat, hogy lezársz vele mindent!


Most kicsit figyelj magadra, felejtsd el őt és találj egy megfelelő párt magad mellé!

2017. júl. 31. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Sajnos igazad lehet. Én azért szeretnék vele jóban maradni.
2017. júl. 31. 07:56
 7/12 anonim ***** válasza:

#6


Te tudod! A te életed! Úgy teszed tönkre, ahogy jólesik!


;)


Én, próbáltam segíteni, tapasztalatból!

2017. júl. 31. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én is hülyeségnek tartom ezt a "maradjunk barátok" dolgot. Szakítottatok, le kell zárni, el kell engedni és kész.

Ha továbbra is keresed meg egyengetni akarod az útját, joggal hiheti, hogy még akarsz tőle valamit. Abból meg csak a bonyodalmak vannak.

Még nagyon rég mi is megjátszottuk ezt egyes exeimmel, de ott is látszott, hogy azért találkozunk barátilag meg beszélünk néha, mert nem tudtuk teljesen elengedni egymást, legfőképpen ő engem. Rá egy éve ki is bújt a szög a zsákból és bevallotta, hogy újra szeretné kezdeni, sokat tanult belőle, és már mindent másképp csinálna. Utána már nem találkoztunk, csak beszéltünk néha, aztán már azt sem, látni lehetett, hogy végre teljesen lezárt engem mint fejezetet az életében.


Velem is volt úgy egy másik ex esetében, hogy felhívtam barátilag, de igazából csak tudni akartam mi van vele, hallani a hangját ilyesmi. Mikor már túl voltam rajta már eszembe se jutott keresni.


Szóval saját tapasztalatból mondom, ez a kapcsolat utáni barátság fenntartása tök butaság és felesleges.dolog, csak lassítja a végleges lezárást.

2017. júl. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Te őszintén,tiszta szeretettel szereted őt, nagyon szép dolog tőled. Csodálatos, hogy szeretnéd őt segíteni.


Viszont írtad, hogy ő csak palira vett téged, stb


Nézd, azért mondom, hogy ne beszélj vele, mert látom, hogy ő nem tudna úgy viszonyulni hozzád, hogy az neked jó legyen. Szerintem se működne a barátság. Nem miattad, hanem miatta. Sajnálom, hogy ezt kell írnom, de jobb neked nélküle. Az exed sosem fog úgy érezni, ahogy te.

2017. júl. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Elhajtani a 3,14csába, és közölni vele hogy téged csak egyszer lehet bolonddá tenni. Aztán kiröhögni, amikor megsértődik.

Megérdemli!

2017. júl. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!