Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Mi ilyenkor a teendő?

Az exem kb. 1 év után rám írt hogy eszébe jutottam és hogy vagyok blablabla.. Amióta szakítottam vele nem beszéltünk, s nem tudom mit tegyek mivel találkozni akar velem... 15/L

Keress kérdéseket hasonló témákban: ex, barát, volt pasi, szakítás

2013. szept. 23. 21:23  Privát üzenet  

A válaszok
Úristen hogy te neked milyen életproblémáid vannak.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont 2013. szept. 23. 21:24 Privát üzenet
A. Bundy nevű felhasználó válasza:

az a kérdés, hogy te mit akarsz?

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont 2013. szept. 23. 21:24 Privát üzenet

semmit. ne akarj. azért írt rád, mert épp unatkozott, és épp nicnsen senki akit fűzzön, így bepróbálkozott. ennyi

ne menj bele a taliba. mond neki, nem akarsz semmti, talit sem. ennyi! :) naylje csak szépen le, hogy otthagyott!

A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont 2013. szept. 23. 21:25 Privát üzenet
gyerekek 14 évesen már pasija volt...meg merem kockáztatni az sem az első volt...hova fajul ez a világ? pff

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont 2013. szept. 23. 21:29 Privát üzenet
Durva, hogy 15 évesen exed van, aki 1 év után rád írt. Hát izé...

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont 2013. szept. 23. 21:41 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igen lehet hogy 14 évesen volt pasim, de szerettem és amúgy is gimis vagyok és nem sokára 16 leszek szóval ne ezen akadjatok fent.

# 6/7Időpont 2013. szept. 23. 21:43 Privát üzenet

Küldd el ezt neki:

[link]

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont 2013. szept. 23. 22:02 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ilyenkor mi a teendő?
Sokszor félreértjük egymást. Ilyenkor ő lesz*r én meg idegbeteg leszek. Mi a teendő?
Nagyon kétségbe vagyok esve, ilyenkor mi a teendő? Nem írtam regényt.
Barátnőm azt mondja, nem tudja néha eldönteni, hogy mint embert szeret csak, vagy mint a pasiját szeret. Ilyenkor mi a teendő? 8 hónapja vagyunk együtt.
Volt már, hogy nem élveztetek valamit és emiatt kezdtetek kiábrándulni az illetőből? Ilyenkor mi a teendő?
Szerintetek ilyenkor mi a teendő?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szakítás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!