Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan lehet valakit valahogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet valakit valahogy teljesen kitörölni/ elfelejteni?

Figyelt kérdés

Szasztok. Több mint egy éve már h szakítottam az akkori barátnömmel 3 év után, nem mentek jól közöttünk a dolgok, ennyi a lényeg.

Ugymond túltettem magam az egészen és ha térden állva könyörögne se lépnék bele újra. Viszont az a problémám h nem megy az h elfelejtsem ráadásúl hosszú idő után találkoztunk mint normális emberek ő pincér létére kiszolgált én megköszöntem. Nem feltétlen kavart fel csak idegesít h mostanában nem tudok aludni csak 3-4 órákat és olyankor míg gondolkozok h mi a holnapi dolgom egyfolytába eszembe jut. Sőt ugymond annak ellenére h lezártam valahol a háttérbe egész nap a fejembe van... hogyan tudnám ezt valahogy kitörölni a fejemből mert már tényleg fárasztó... köszönöm.



2017. aug. 5. 01:29
 1/5 anonim ***** válasza:
A lenyeg h vagy pusztuljon az agysejt nagy szamban v mas agykaroaodas legyen.
2017. aug. 5. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szerezz be vmilyen agysérüléssel járó balesetet, ami után amnéziád lesz.

még a saját nevedre sem fogsz emlékezni...

2017. aug. 5. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kitörölni nem fogod sosem, hacsak nem ér valami erre ható agykárosodás, ahogy előttem írták. Túl kell rajta lépni. Hiába írod, nem vagy még túl rajta. Ennek idő kell, ne sajnáld magadtól. Fokozatosan kevésbé érint meg érzelmileg, ha meglátod.
2017. aug. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Felül kell írni egy másik párkapcsolattal. Ott is előjöhet még, de szerintem azt tudod majd kezelni.
2017. aug. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Erre nincs megoldás,csupán az idő. Hidd el,hogy tehetsz bármit úgysem tudod kitorolni. Hosszú időnek kell eltelnie,hogy végleg lezard...addig is kitartást.
2017. aug. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!