Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért keresett meg több mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért keresett meg több mint egy év után az exem? Akarna valamit?

Figyelt kérdés

Ő szakított velem,majd 2 hónap múlva megpróbált visszaszerezni, de elutasítottam. Azóta nem beszéltünk, most megint írt nekem. Lássak bele valamilyen szándékot?

(hónapok óta van barátom, senkire nem cserélném le, főleg nem az exemre)



2017. aug. 6. 13:49
 1/10 Bad G-Sus ***** válasza:
88%
nem talált rajtad kívül senkit, gondolom újra akarja kezdeni
2017. aug. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Nem jött be neki az élet,most visszakuncsorogná magát.
2017. aug. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tutira vissza akar szerezni. Nem értem az ilyen embereket, ha valaminek vége, akkor vége. Gondolom megvolt a maga oka. Az természetes, hogy utólag általában az ember szinte csak a jó dolgokra emlékszik, de amikor előjönnek ezek az emlékek, akkor tudatosítani kell magunkban, hogy nemhiába lett vége. 22F
2017. aug. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
76%
Nem kell ebbe semmilyen szándékot belelátni. Én is ráírtam az exemre, de csak mert érdekelt, hogy mi van vele. Mikor láttam, hogy nem nagyon kíván beszélgetni velem, békén hagytam. Eszemben nem volt újrakezdeni vele.
2017. aug. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Az ingyenly@k mindig jól jön(ne). Sorry, de a pasik ilyenek.
2017. aug. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Újra megkívánt,mivel más nem akadt neki.
2017. aug. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Esetleg megkérdezhetnéd tőle ahelyett, hogy itt tippelgetsz a néppel, vagy ezen pörögsz.
2017. aug. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Csak szex.
2017. aug. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha hónapok óta van barátod, akkor miért érdekel, mit akar az exed? Engem is 1 év után keresett meg az exem. Akkor már 3 hónapja együtt voltam mással. Megmondtam az exnek, hogy én már boldog vagyok mással, és megkértem, hogy soha többé ne keressen. Megértette.Azóta nem is keresett.
2017. aug. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
egyik exem engem is hívogatott még egy darabig, nyilván remélte, hogy elkaphat még egy-egy menetre, de mivel nem vettem fel neki a telefont, valószínűleg leesett neki, hogy nem vagyok már kíváncsi rá.
2017. aug. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!