Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A legtöbbször egy férfi-miután...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbbször egy férfi-miután lezárul egy többéves kapcsolata-rendszerint rövid szexkapcsolatokra hajt mielőtt egy újabb komoly kaocsolatot akarna?

Figyelt kérdés
Férfiak véleményére lennék kíváncsi. Egy komoly kapcsolat után az esetek többségében összevissza szexelni és hódítgatni akartok? Most tételezzük fel, hogy egy nem csúnya pasiról van szó. Ha neked-mint férfinek-volt ilyen időszakod, az meddig tartott és hány nőt sikerült megfektetned? Soha nem kerültél ezalatt akaratodon kívül közelebb bármelyik nőhöz? Ha igen, mit tettél? Leépítetted inkább?

2017. márc. 11. 17:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Filmekben talán így van, de a világ nem egy film.
2017. márc. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
1: Az biztos, de azt el tudnád mesélni, hogy miután lezárult egy többéves kapcsolatod, utána mit kerestél, mire vágytál.
2017. márc. 11. 17:25
 3/13 anonim ***** válasza:

#2


Hát, ha le is zárul utána pont nem érdekel majd a szex, sőt igazából kevés dolog van ami akkor érdekes.

2017. márc. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Próbáltam azt is, de rá kellett jönnöm, nem az én műfajom. 2 tartós után volt 1-1 egyéjszakás, de most a legutóbbi után nem. Megvan mit keresek, most is jól érzem magam és akkor is jól fogom érezni magam. Magyarán nem vagyok rágörcsölve, teszem a dolgom, aztán majd alakul.

30/f

2017. márc. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Fél évig nem is kerestem senkit, mikor elkezdtem, nagyon gyorsan lett egy három negyedéves kapcsolatom. Utána egy pár hónapos. Ezután volt, hogy pár rövidebb kapcsolatom lett erősebb érzelem nélkül. De ez nem azért volt, mert kimondottan egyéjszakást kerestem volna, hanem mert bármit elfogadtam. Nyitottságból, tapasztalatlanságból, és hogy könnyebben felejtsek. Utána elkezdtem jobban szelektálni, most van valaki akivel hosszabb távon is el tudom képzelni magam. 40f
2017. márc. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom szerint ha egy komoly kapcsolatnak vége van, akkor az esetek nagy részében már ott van a következő nő, aki addig csak titkos kapcsolat volt.
2017. márc. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A legtöbb fiatal pasi ezt csinálja, idősebbekről nem tudok nyilatkozni, de nyilván nem minden pasira igaz ez. Vannak sokan, akik nemis szeretik az egyéjszakásokat, szexkapcsolatokat.

20L

2017. márc. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

12 éves kapcsolat után most vágyom egy másik kapcsolatra, ami jól működik. Sosem voltam az az össze vissza szexelő, nem is leszek.

De azt sem utasítanám el ha most becsöngetne egy lány és azt mondaná tépd le a ruhám :) Hiányzik minden de nem csak a szex. Ha nem hiányoznának ezek a dolgok az lenne a furcsa.

2017. márc. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#6


Ez fordítva is igaz, így arra módosítandó az általánosítás, hogy "általában a szakító félnek már megvan a következő partnere..."

2017. márc. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó exem után én nem a szórakozásra vágytam, hanem ugyanarra amit elvesztettem.. pedig tudtam, hogy az nem alakul ki "5 perc alatt", bármekkora is a szimpátia/kémia.. Meg az a két lány akivel az ex óta egyáltalán foglalkoztam, pontosan tudta, hogy mi a szitu, mégis szórakoztak velem főleg..

Laza dolgokra az ember bármikor talál.. ellenben a normális nem jön csak úgy.. Szóval inkább türelem és fókuszálok a dolgaimra, jön az ha jönnie kell.


Az meg hogy ki hogy viszonyul a másikhoz nem nem függő.. Ember függő.


30/F

2017. márc. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!