Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A barátommal szakítottam....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal szakítottam. hogyan azerezzem vissza? én nagyon szeretem, teljesen oda vagyok érte az volt az indoka hogy feltekenykedtem régen, de ez már nem most volt. Mondta hogy ez neki nem jön be

Figyelt kérdés

adott egy újabb lehetőséget..hogy változzak...változtattam mindig a kedvébe jártam..mondent megtettem érte...és mondta hogy néha minden jó volt...de a féltékenységemmel valamit megöltem benne...mikor megbeszéltem vele hogy többet nem lesz ilyen be is tartottam

de neki miert ilyen a gondolkodasa?

miert nem ad egy eselyt ha tudja nagyon jol o is hogy mindent megtettem erte?


2017. aug. 9. 15:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Nem bízik benned és emiatt a kapcsolat sem működik.

Amúgy ezt nem lehet egyik pillanatról a másikra félre tenni,nekem is volt ilyen barátnőm,de borzasztó így együtt lenni valakivel.

2017. aug. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Kislány, ez most nem olyan, hogy most miért nem ad egy esélyt?

Figyelj, ha téged megcsalnak, akkor utána ugyanúgy meg tudsz bízni a másikban, mint a megcsalás előtt?


Na, ez a helyzet is dettó ugyanez.


A féltékenység meg önbizalomhiányból származik és abból, hogy nem bízol meg a párodban.

A féltékenység rólad szól és nem a másikról.

Adott rá okot egyáltalán hogy hisztizz, hogy féltékenykedj?

2017. aug. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

igen, kiakadtam az exe anyja miatt..de en csak elmondtsm neki hogy nem tetszik hogy ejjel nappal hivogatja

van rá esélyem hogy újra visszaszerezzem?

azt mondta barátok maradtunk 😐

2017. aug. 9. 15:33
 4/18 anonim ***** válasza:

:D és neked mi közöd az exe anyjához? és emiatt voltál féltékeny??? :D röhögök, de komolyan. :D


most a nő hívta őt, vagy a párod hívta az exe anyját?


nincs rá esélyed, hogy visszaszerezd, fogadd el, ha ő hozott egy döntést, akkor fogadd el, még ha nem is tetszik, kierőszakolni a te vágyadat meg nem lehet.


tanulj a mostani hibából, hogy ne kövesd el újra, zárd le a múltat és kezdj új életet.

2017. aug. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Hagyd békén...a kapcsolathoz két ember kell. Ahogy látom, te ezt már elgyurcsányoztad régen.
2017. aug. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Dehogy szereted 😃 csak kötődsz hozzá. Az nem ugyanaz. Hagyd békén! 😃
2017. aug. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%

Exe anyja?

Vagy az exe anyjának a telefonjáról az exe.


Barátságát meg dugja tudod hova.


Ez a mindent megtettem érte cucc nagy hiba volt.

2017. aug. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

de egyaszer jó volt neki minden másdzor meg megint jött ez a fura viselkedés.

az exének az anyja is odáig volt érte...tehát volt okom.

2017. aug. 9. 15:42
 9/18 A kérdező kommentje:
nem a kotődésen van a hangsúly...hanem en megtalaltam mindazt amit ő nyújtott nekem..
2017. aug. 9. 15:44
 10/18 anonim ***** válasza:

Akkor van értelme még egy esélynek, ha:

- valahogyan tudtok változtatni azokon a dolgokon, amik legutóbb a szakítást okozták;

- és erről meg tudjátok győzni a másikat is.


Megtörtént ez? Van oka bármelyikőtöknek is azt gondolni, hogy legközelebb nem ugyanez történne?

2017. aug. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!