Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Rosszul csináltam és nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul csináltam és nagyon bunkó voltam?

Figyelt kérdés
Véletlenül összefutottam az exemmel. Nagyon nem volt jó érzés. Azért ért véget, mert nincs ideje párkapcsolatra, alig voltak már közös programjaink. Kicsit flegmán válaszolgattam neki, de meg sem kérdezte hogy vagyok, mi van velem. Kicsit olyan volt, mint aki zavarban van, ha nem beszélt velem akkor produkálta magát a barátaival, nem bírt megállni egy helyben vagy felém nézett, de én meg direkt kerültem a szemkontaktust legszívesebben el is mentem volna onnan. A vicces az, hogy barátai nem tudják hogy mi ismerjük egymást, így el is szólta magát, de fel sem tűnt neki. Mikor elmentem nem köszöntem el tőle, valahogy úgy jött ki a lépés. Azt láttam, hogy még utánam fordult. Nagyon rossz érzés volt, vártam arra is talán megkeres írásban. Barátnőm szerint megbánthattam azzal, hogy flegma voltam vele. Kicsit megkavart már megint, pedig már kezdtem lezárni. A látottak alapján ő sem viselkedett semlegesen. Érdemes erre várni vagy tényleg elrontottam a találkozót és a bunkó stílusom miatt még inkább nem fog már keresni? Gondolkoztam, hogy ráírok, hogy bocs a bunkó stílusért, de már eltelt azóta pár nap. Kicsit tényleg bánt, hogy ilyen gyerekes voltam. Pedig talán megérdemelte, a kapcsolat alatt sem törte nagyon magát miattam, annak ellenére hogy érdekeltem.
2017. aug. 11. 12:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
És mit akarsz, újra kezdeni? Te írtad, hogy nem volt rád ideje. Felejtsd el, lépj tovább.
2017. aug. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi a probléma? Mert én most nem látok problémát... Szeretnél vele együtt lenni?
2017. aug. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#2 Jó lenne, mert tudom hogy csak lusta, de saját magával szemben is. A kérdés inkább arra irányult, hogy szégyenlem hogy flegmán viselkedtem, hülyesség lett volna ezért utólag bocsánatot kérni? Vagy engedjem el a dolgokat, még ha megbántottam akkor is, úgyis keresett volna ha akarna még valamit tőlem?
2017. aug. 11. 12:41
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy kérj bocsánatot. Hagyd, zárd le magadban. Ha legközelebb összefuttok, akkor max a flegma, bunkó stílust hanyagold, de a távolságtartás mindaddig indokolt, míg nem vagy túl rajta.
2017. aug. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha szeretnél vele lenni akkor több infó kell. Mikor lett vége, miért lett vége, ki hagyott ott kit, hány évesek vagytok?
2017. aug. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Irj ra mert O ezek utan tuti nem fog. Nekem is volt egy hasonlo tortenet az eletembe kb az tortent mint veletek, vagyis mint a sraccal. Aztan 1-2 hettel kesobb varatlanul felkeresett a baratnom, hogy mi ujsag velem meg hasonlok es bocsanat hogy bunko volt velem multkor, aztan elkezdtunk beszelgetni es azota is egyutt vagyunk. Ennek mar majdnem 4 eve. Bele sem akarok gondolni, hogy ha esetleg nem ir ram mi lenne most velem, hogy nincs O az eletemben. Es akkor meg en is nagyon gaz voltam, gazul viselkedtem. Na mindegy nem akarok sugallni semmit csak eszrevettem mar, hogy ezen a forumon mindenki baromi konnyelmuen tanacsolgatha, hogy szakits, hagyd el, lepj tovabb stb... Nos a valosagba azert ez nem igy megy.
2017. aug. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd a bánatba. Ő is semlegesen viselkedett veled, szóval hol a probléma? Ez a dolog már egyszer nem működött, vagyis nem volt ideje párkapcsolatra. Akkor meg minek eröltetni, hogy beszéljetek? Csak felkavarják az érzelmeid nagy valószínűséggel a semmiért. Zárd le magadban ezt a történetet, lépj tovább.
2017. aug. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!