Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lépett le az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lépett le az első szexuális esemény hatására? Mit csináltam rosszul?

Figyelt kérdés

Régóta ismertem a srácot, egy ideje szerelmes vagyok belé. Jókat beszélgettünk, kezdett alakulni valami.

Egy közös házibuliban egymás mellett aludtunk és reggel, amikor a többiek még aludtak, arra lettem figyelmes, hogy simogatja a combom, izgat a takaró alatt. Szinte beleremegtem, annyira jól esett, végül megujjazott. Amint elélveztem, ami nagyjából 2 perc alatt megtörtént, rögtön elvette a kezét és nem csinált semmit, befordult az oldalára és úgy tett mintha aludna. :O Azóta olyan semleges velem, és magától nem keres.

Mi lehet a baj? Majd rákérdezek nála is, ha összeszedtem a bátorságom de előtte szeretnék hallani néhány ötletet kívülállóktól, hogy legalább sejtésem legyen arról hogy mi lelhette.


2016. febr. 20. 02:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
14%
Aranyos lehettél, én megsimogattam volna a buksidat. Amúgy lehet, hogy büdös volt a susnyásod és megérezte a pállott szagod az ujján.
2016. febr. 20. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem most látott (érzett) először élvező nőt és azt hitte, hogy le akarod harapni az ujját a punciddal. :D
2016. febr. 20. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
33%
Valoszinuleg rajott hogy olcso vagy, latott elvezni ennyi eleg volt neki. Es baratnonek valoszinuleg olyat akar, akit nem lehet csakugy megujjazgatni masnaposan egy buli utan... ha neki megengedted parkapcsolat nelkul ilyen olcso kornyezetben jogosan gondolhatja hogy masokkal is viselkedhetsz igy. Olcso no meg tudjuk mire kell. Engem is kiabranditana.
2016. febr. 20. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%

#3 lehet van abban valami,amit mondasz,de régóta ismerik egymást,alakulgatott a dolog ,nem egy random faxom tudja kinek engedte a csaj,hogy megujazza.

A gyereknek nem kellene ekkora erkölcs csősznek lennie,de lehet szimplán csak egy idióta.

Keveset tudunk róla.

2016. febr. 20. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
69%
06:12: Az én szememben meg például a magadfajta, embereket tárgyiasító, közönséges gondolkodású egyedek nem érnek annyit sem, mint a fél pár zoknim.
2016. febr. 20. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
66%

OFF:


Köszönöm utolsó, hogy leírtad helyettem is, amit gondoltam a 06:12 válaszolóról.


Figyu, a pasik persze csinálhatják ugye? Ők királyok, ha valakit megd*gnak, de a csaj az olcsó? Meg a nostani történetben is... és ha a csajnak nem tetszett volna, hogy a bugyijában turkál? Perverz állat lenne akkor, nem f***a menő gyerek.

Utálom a hozzád hasonló hímsoviniszta bunkókat.


ON:

Szerintem beijedt a pasi csak... de majd ha beszéltél vele, úgyis kiderül.

2016. febr. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
56%

Én imádom a szexet, volt is jó pár kalandom, de azért még én is megválogatom a helyet, ahol ágyba bújok a másikkal... Emiatt kicsit egyet kell értenem 6:12-vel.

Ettől persze a srác se jobb, de basszus, nőként legyen már annyi tartás bennünk, hogy nem a tömeg közepén élvezkedünk. És most nem arról van szó, hogy a férfiaknak lehet, a nőknek meg nem, mert mondom, nekem is voltak kalandjaim.. 1 éjszakás is, alkalmi is és szexkapcsolat is.


Volt házibulis történet, az első alkalomról még a többiek nem tudtak, a második alkalomnál már egyértelmű volt a dolog, de elvonultunk egy üres szobába! A többiek meg voltak annyira felnőttek, hogy ne járjanak a nyakunkra és leskelődjenek. És nem komoly kapcsolat volt, mert még egyszer lefeküdtünk fél évvel később, és ennyi.


Ezt a későbbiekre tanácsként mondom.. Nem baj ha szexet akarsz, az sem baj, ha nem szerelemből, de legyen akárhogy is, válogasd már meg hol csinálod!

Ez egy elég "olcsó" szituáció volt, ahogy előttem írták.


26N

2016. febr. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
55%

Én is a 6:12-essel értek egyet. A srác azt hiheti, nálad ez a szitu, h akárki csak úgy megujjazgathat akárhol, mert mindenkinek hagyod. Olcsó diszkóriibanc módjára viselkedtél, akit mindenki taperolhat a tánctéren ,aki mindenkivel smárol és folyt köv a wc-ben.

Lehet, pont az ilyeneket akarja elkerülni.

2016. febr. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
A 6:12-es totális letámadása jó mutatja a dühöngő erkölcsöket napjainkban... Egy liberális sírna az örömtől. Beért a kemény munka. Soros Gyuri dupla maceszt rendel ma.
2016. febr. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
56%
Nem tárgyiasítok senkit, köszönöm. Ha én általánosítottam, akkor te mit csinálták rólam, két sor alapján? Ez oda-vissza működik ám. Én azt a férfit sem nézem sokkal többe, akit hagyja magát mondjuk lesz*pni egy diszkó mosdójában vagy útszélen kúrogat, tehát ez nálam nem nem függvénye. Olcsó dolog ilyet csinálni mindentől függetlenül, és kinézem néhány emberből, hogy így tesztelgeti a másikat. Lehet, hogy a kérdező is ebbe ugrott most bele. Ennyi.
2016. febr. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!