Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi a teendő? Kívülállóként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő? Kívülállóként hogyan tudnék segíteni? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Egy számomra fontos lány kapcsolatáról van szó. 2 hónapja elég váratlanul szakított vele a vőlegénye üzenetben úgy, hogy ő közben külföldön volt, dolgozott. Semmi indokot nem mondott, nem magyarázta meg a lánynak miért. Azóta nem is beszéltek. A lány viszont azóta is szenved, és vissza szeretné szerezni a fiút. Szereti annak ellenére, hogy ilyen módon szakított vele, és összetörte a szívét. Azt látni, hogy a lány mennyire szenved, számomra is fájdalmas, és legszívesebben beszélnék a fiúval, hogy legalább legyen benne annyi, hogy felkeresi (ha már hazajött) és személyesen beszél a lánnyal. Szerintetek gáz lenne neki írni? (én is nagyon jóban voltam a sráccal)

Nem kérek véleményt se a fiúról, se a lányról se nem a kapcsolatukról. Kizárólag értelmes válaszokat várok arra a kérdésemre, hogy ciki e nekem felnyitnom a csávó szemét? Mert szánalmas és gyáva dolog amit tett.


2017. aug. 26. 18:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Igen ciki, mert semmi közöd az ő kapcsolatukhoz, hogy a pasi miért döntött így. Lehet, hogy meg volt az oka, ennyi. Ezt egy kívülálló soha nem fogja tudni megérteni, hogy miért szakít egy pár.


Kívülállóként maradj csendben és vigasztald meg a barátnődet! Ne avatkozz bele mások magánéletébe, nem rád tartozik!

2017. aug. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem kell a korites. Dugd meg a csajt aztan kesz.
2017. aug. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!