Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szetmentünk párommal, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szetmentünk párommal, mert nem voltam hozza felnöve érzelmileg és mert nem lehetett rám építeni jövőt (család, gyerek). Meg mindig szeretjük egymást. Mostanra méltó lettem hozza, van meg jövőnk?

Figyelt kérdés

Elsősorban hölgyek véleménye érdekelne. Párommal 8 évig voltunk együtt, boldogok voltunk. Rajongtunk egymásért. Eleinte tökéletes volt, aztán én elkezdtem hanyag lenni vele szemben, nagyon szerettem, de elhanyagoltam, gyereket szeretett volna, én nem. Ennek hatására és mert nekem nem volt munkám, neki igen, egy bizonyos munkatársa (pasi) közelebb tudott hozza kerülni. Ő nyugtatott, hogy csak barát, hittem neki. A 8. évfordulónk előtt 3 héttel bejelentette, hogy nagyon szeret és velem tervezte a jovot, de ez tarthatatlan és elköltözik ehhez az illetékes munkatársahoz. Nem lehet rám építeni. Bepanikoltam és ebben az utolsó pár hétben törődtem vele, odafigyeltem rá és jó érzéssel töltött el és boldog voltam, mert ő is az. Onnantól csak vele akartam lenni és vele törődni. Költözése előtt azt mondta, hogy bárcsak ilyen lettem volna mindig és újra szerelmes lett belém, de költözik. A munkatarsahoz, aki fűzte, megpróbálja vele. Mindent megbocsajtott nekem, de csalódott, hogy ennek kellett történnie a változáshoz. Ez történt 3 hónapja, azóta kiköltöztem Nemetorszagba. Kemenyen dolgozom, minden vágyam, hogy vele torodhessek és hogy gyerekem lehessen tőle. Mindez eléggé imponál neki. Meghalnék érte. Majdnem minden nap beszélünk, azt mondja, hogy meg mindig szeret, hiányzom neki, várja, hogy hazamenjek (december), de nem tuti, hogy akkorra már szabad lesz. Azt mondja, hogy most tökéletes vagyok neki, de meg kivár, nem hagyja ott ezt a csavot. Mostmár mindent meg tudok neki adni, mindent amit megérdemel, mindent amit eddig nem. Gyereket akar tőlem, de nem most. Amikor beszélünk írásban, akkor többnyire elég távolságtartó és hideg, de közben ragaszkodik hozzam. Szerinte azért, mert így nem faj annyira a hianyom. A formával egyébként egyáltalán nem nevezhető jónak a kapcsolata, annyival elintézi, hogy most jól megvannak, ami távol van a mi szerelmunktol. Szerintetek mit kellene csinálnom? Vissza szeretném kapni, elvileg ő is akar engem, csak meg van valami, ami visszatartja. Mindent meg tudok bocsajtani neki. Van aki azt tanácsolja, hogy hanyagoljam egy időre, mert nem érzi eléggé a hiányomat, mas meg azt mondja, hogy törődjek vele, éreztessem vele, hogy fontos nekem és majd meglátja, hogy ki az, akivel lennie kell. Igaz, Ő is arra kert párszor, hogy hagyjak neki egy kis teret. Mit gondoltok?


Én 29/F, Ő 27/L



2017. szept. 4. 18:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%

1. 27 évesen mióta lány az illető???? NŐ!!! megértetted????

2. a rizsát nem olvasom el, beszéljétek meg egymás között, rátok tartozik senki másra!

Mindenki képes a változásra. TE is. Szóval, ha valóban szeretitek egymást, és felnőttél agyilag is a feladatokhoz, akkor adjatok magatoknak még egy esélyt!

2017. szept. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
81%

Én azt gondolom, hogy magad miatt akarj emberileg fejlődni, ne miatta. Nem egészséges, ha ő minden cselekedeted mozgatórugója.

Azért szerintem ő sem semmi, hogy a jelenlegi párját meg téged is talomban tart...

2017. szept. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
69%

"Mindent meg tudok bocsajtani neki."

Acsi...te semmit nem bocsathatsz meg neki. Te hanyagoltad el es szartad le. Egyedul te hibaztal.


Szep, hogy miutan elhagyott teged elkezdtel kapalozni es elvileg megvaltoztal, de en ezt ketlem. Ideig oraig tart a lenduleted, de hosszutavon visszatersz a megszokott leszarom stilushoz. Mivel nem idiota, ezt o is sejti. Ezert nem ment meg vissza hozzad (es ezert nem is fog).

2017. szept. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
70%

Előbb téged csak a kollégájával.

Most az ő háta mögött beszélget veled, de azért vele kefél esténként.

"Nem biztos, hogy szabad lesz decemberig", magyarul eszében sincs szakítani a mostani pasival.

Egyszerűen csak élvezi, hogy két pasi vergődik utána.

És akármibe lefogadom, hogy egy harmadik lesz a befutó, aki végül viszi a csajt.


Te meg ostoba vagy, ha alázod magad egy ilyen ribiért, aki mindenkit csal mindenkivel. Lehet, hogy terhes lesz, lehet, hogy te tartod el, de nem biztos, hogy te csináltad. Ez kell neked?

2017. szept. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
37%
Mekkora egy balek vagy. Te is megéred a pénzed, amilyen éretlen vagy, meg ő is, hogy be tudta neked beszélni, hogy az rendben van és a te hibád, hogy egyből máshoz is költözött és beleült az új farokba már másnap :D
2017. szept. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
40%
nem kicsit néz hülyének.
2017. szept. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
54%

"Acsi...te semmit nem bocsathatsz meg neki. Te hanyagoltad el es szartad le. Egyedul te hibaztal."


Te be vagy szívva, mi az, hogy egyedül ő hibázott?! :D Nehogy még a kérdezőnek kelljen vergődnie a nő után csak mert munkanélküliként ésszerűen nem akart egyből gyereket csinálni neki.

A csaj pedig egyik napról a másikra lelép majd összejön azzal akivel "csak barátok", de azért a kérdezőt szereti. Uhh, hatalmas balek vagy, ha ezek után bármit is akarsz a volt nődtől. Tetováltasd magadra, hogy "lábtörlő" mert most kb. úgy viselkedsz.

2017. szept. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
60%
Akkor koltozunk ossze valakivel ha mar egyutt vagyunk... szerintem. Szoval en ugy gondolom hogy megcsalt teged es csak akkor kapod vissza ha a mostani hapija nem lesz jo es csak addig amig nem talal masikat.
2017. szept. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%

" aztán én elkezdtem hanyag lenni vele szemben, nagyon szerettem, de elhanyagoltam"


Szerintem ez elegge azt jelenti, hogy elhanyagolta es leszarta, de biztos te jobban ertelmezed #7

2017. szept. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
29%
9.: de ez nem indok arra, hogy egyből összecuccol a kedves egy másik csávóval, most meg B tervként hülyíti a kérdezőt
2017. szept. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!