Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van még remény? Bővebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még remény? Bővebben lent, elég fura helyzet. (23/f)

Figyelt kérdés
Volt egy szexkapcsolatom, egy tőlem idősebb nővel. De amikor úgy nézett ki a dolog, hogy összejövök egy korombeli lánnyal, akkor ezt meg is szakítottuk gyorsan. 7 hónapja voltam együtt ezzel a lánnyal, amikor kiderült ez a dolog (azt nem írom le, hogy hogyan, megtörtént az a lényeg). Még aznap szakított velem, mert "sokkolták" az akkori üzenetek, meg az a pár fotó amiket látott. Azt mondta, hogy olyan, mintha megcsaltam volna, meg szerinte teljesen megbízhatatlan lehetek. Ennek már 3 hete és nem reagál a hívásaimra, a facebookról is törölt. Kétszer mentem el hozzá, de egyszer az anyja küldött el normálisan, következőnek meg a faterja, szóval többször nem megyek. Azon gondolkodom, hogy annyiban hagyom, de nem tudom, hogy mennyi idő kellhet még neki mire lehiggad. Azt olvastam, hogy kb 1 hónap után már múlnak az érzések. Attól tartok, hogy beindul az elhidegülés. Nem tudom...várjak még?

2017. szept. 6. 19:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szakított veled.
2017. szept. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez a hajó, szerintem is elment, de persze próbálkozni lehet, hátha...
2017. szept. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ezek szerint nem fogja megérteni, hogy nem tettem végül is semmit, hogy így legyen vége.
2017. szept. 6. 20:09
 4/8 acelsziv ***** válasza:

"sokkolták" az akkori üzenetek, meg az a pár fotó amiket látott

Elég kemény dolgoknak kellett lenniük, hogy sokkolják őt.

De hogy jutott hozzájuk?


Mellesleg itt nem kell egy hónapot várni az érzések múlására. Ő egy pillanat alatt hidegült el tőled.

2017. szept. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Figyelj, az ember ennyi idősen nem képes elszakadni a gyermeki agyának irányításától. Én nem hiszem, hogy ez jó kapcsolat lehetett amúgy, mert az általad leírt sztori,

- se nem komoly (könyörgöm, ahogy idősödünk, annyival több 'történet' lesz mögöttünk), főleg nem annyira, hogy ezért meg kelljen szakítani így egy kapcsolatot

- és semmit sem számít


Ne értsd félre elhiszem, hogy szereted vagy, hogy hiányzik de nézd józan paraszti ésszel: ki szakít azért a másikkal mert volt előtte mással is szexuális élete? (ha csak nem hazudtad azt, hogy szűz vagy még)


Ő még gyermek aki birtokolni akar, mint ahogy a csecsemők az édesanyjukat. Nem ezekből lesz társ és hosszú kapcsolat (ahogy látod te is) mert nem szimbiózis volt közöttetek... Ő összeolvadni akart veled. Az pedig a létező legrosszabb dolog egy kapcsolatban.

2017. szept. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Elképzelt rólad egy képet hogy milyen lehetsz rs ehelyett egy hatslmasat csalódott.Nyílvàn gondolhatja azt hogy àtlagban neked az idősebb nők kellenek és ő csak szorakozni kellett .Ha nincs ló jó szamàr is .
2017. szept. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Amikor ez kipattant, akkor elmondtam neki, hogy ez csak addig működött, ameddig nem lett állandó párom. Arra magától is rájöhetett volna, hogy miatta tettem pontot ennek a végére.
2017. szept. 8. 15:45
 8/8 anonim ***** válasza:

Mekkora egy hülye gyerek vagy te. Minek tartottad meg a képeit stb-t?? Uristen komolyan mondom annyi szanalmas ember van koztuk te is.

Ha lett közbe egy baratnod akkor nem alap hogy torlod az ilyen képeket?? Vagy mellette arra ment a recsi? Ha igen elég undorító egy ember lehetsz. Szenvedj csak..

Nem tudom neked hogy esett volna fordított esetbe ha te találsz nála olyan képeket meg smseket..gondolkozz

2017. szept. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!