Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után egyből továbblép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után egyből továbblépett?

Figyelt kérdés

Lehet hogy csak én nem vagyok normális, de szerintem szakítás után van egy "gyász" időszak, ha valakit szerettél, együtt éltél vele, az nem múlik el egyből szakítás után, ez nem ilyen egyszerű. Másfél évig voltunk együtt, több oka is volt annak hogy szétváltunk már hete, azóta sem bántam meg, hiába is volt nehéz az elején. Tegnap láttam egy másik lánnyal, kézen fogva, nevetgélve, és nem hittem a szememnek. Nem mintha féltékeny lennék mert már nem vagyok, de nem bírom megérteni hogy tudott ilyen gyorsan tovább állni, nem volt épp felszínes a kapcsolatunk, sokat adtunk egymásnak a negatívumok ellenére is, a napunk nagy részét a másik töltötte ki. Ezt meg kell tanulni elengedni, feldolgozni hogy vége van, és kövezzetek meg, de szerintem ezen mindenkinek magának kell túlesnie, és belevetni magunkat egy új kapcsolatba csak hogy pótoljunk nagyon rossz. Márpedig van olyan érzésem hogy ő ezt tett, mert (mint utólag kiderült) az előtt egy héttel szakított az exével hogy már nálam próbálkozott, és bizony felhozódott az ex-téma nem egyszer, láttam hogy nem lépett 100%-ig túl rajta, csodálkoztam is volna ha így van egy ilyen friss szakítás után..

Nem is csak róla van szó, hanem alapból azokról az emberekről akik szakítás után napokkal, hetekkel már mással vannak együtt. Miért nem tudják belátni hogy ezzel csak maguknak ártanak?



2017. szept. 11. 20:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Miert artananak? Miert te akarod ezt eldonteni? Szimplan csak rosszul esik ez neked es azt varod, most is utanad epekedjen.
2017. szept. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Pár hete szakítotatok, ugye?Ezt akartad írni, gondolom.


Elhiszem,hogy Téged ez bánt, rosszul esett,hogy igyekszik túllépni a szakításon. Viszont vélhetőleg Nála ez a "gyász" időszak hamarabb megkezdődhetett és a szakítással pontot tett véglegesen a kapcsolatra.


Adódott Neki egy lehetőség, élt vele...nincs ebben semmi. Ez egyáltalán nem azt jelenti,hogy teljesen túl van a szakításon és elfelejtett, csak azt,hogy előre néz.

2017. szept. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Kérdező. A szerelem vakít, és nem làttad hogy lelki szegény a volt pàrod. Lehet hogy kacsolatfüggő. Engem is érdekelt ennek a jelenségnek a miértje. Én erre jutottam. Boldogok a lelki szegények. Ilyen embert nem szabad komolyan venni. Aki még azt mondja hogy ezzel nem àrt magànak senki, azt majd 10, 20 év múlva kell megkérdezni. Ha nem is magàn làtja, majd elgondolkodtatja az hogy épp a lànya vagy a fia miért ilyen, ha ilyen. Ha akkor sem akkor meg a lelki szegények leg szegényebbje.
2017. szept. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

#1 Teljesen félreértettél, nem vágyom rá hogy utánam epedjen, kizárólag csak azért esik rosszul mert nem gondoltam volna hogy ennyit jelentett neki ez a kapcsolat.


És tényleg elírtam, elég félreérthető is lett de nem, nem "pár hete" hanem "már egy hete" akart az lenni. És valahogy nem hiszem el, hogy neki egy hét sem kellett ahhoz hogy továbblépjen egy kapcsolaton. Persze ez szubjektív, de szerintem ehhez több hét is bőven kevés.


Persze mielőtt még valaki beszólna, le akarom szögezni hogy senki életébe nem szólok bele, neki sem mondom el a véleményem, minek tenném, semmi közöm vagy jogom nincs hozzá.

A kérdés kiírásával csak annyi volt a célom hogy lássam ki gondolja még így, és nagyobb részt az, hogy megtudjam mi vezérli azokat akik hasonló módon egyből túlvannak egy szakításon, tényleg teljesen normálisnak érzik?

2017. szept. 11. 21:53
 5/14 A kérdező kommentje:
#3 Köszi a véleményed!:)
2017. szept. 11. 21:55
 6/14 anonim ***** válasza:
44%
Meg azokról az emberekről akik napokkal,hetekkel a szakítás után még mindig bele akarnak pofázni a már ex életébe 😘
2017. szept. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nah,négyes kiegészítésed is olvasva finomítok.

Nem tudhatod milyen mélységű az a "kapcsolat".Számomra semmi furcsa nincs abban ,hogy magának kellemes,szórakoztató,könnyed társaságot keresve nem a régi képeiteket nézegetve gubbaszt a szoba sarkában merengve a már múlton.

2017. szept. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
72%

Nekem két komoly kapcsolatom volt a vőlegényem előtt. Mind a kettővel akkor szakítottam, amikor érzelmileg már elváltam a fiútól. Nem volt gyászidőszak, egy héttel később már más karjában voltam. Persze próbáltam nem nagy dobra verni a dolgot, pont azért, hogy ne bántsam meg az exemet azzal, hogy pillanatok alatt átléptem rajta, ne érezze úgy, hogy simán lecseréltem. Tahó azért nem akartam lenni vele.

Nem ártott a kapcsolatomnak, 8 éve vagyok együtt a párommal.

Lehet, hogy a te exed is már szakítás előtt túl volt rajtad. Másfél év amúgy sem annyira nagyon sok idő.

De azért sajnálom :(

2017. szept. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
76%
Olyan érdekes, hogy mennyire tàrgyként tudjàk kezelni egymàst az emberek. Egyébként 3-as vagyok ha szàmit esetleg. Én mielőtt szétmentünk baràtnőmmel, utolsó pillanat vele forró csók volt, mielőtt nagy nehezen engedtem felszàllni a vonatra. Rà kb egy hétre màr utàlt, 2 hétre meg màr randizott. Utoljàra úgy làttam hogy még szerelem volt. Részemről biztos, ő meg valószínűleg jàtszotta csak vagy fene tudja. Akkor közben màr építgette az új kacsolatàt. Úgyhogy ne mentegesse itt magàt senki, se a hozzà hasonló puhatestűeket. Jobb lesz inkàbb tanulni egy kis emberséget meg magunkba nézni.
2017. szept. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Hát ha egy kapcsolatban már akkor megkezdődik a "gyász időszak" amikor még együtt vagytok akkor ott valami gond van...sok mai kapcsolatban húzzák-nyúzzák a dolgokat,már rég nem szeretik egymást de azért mégis együtt vannak vagy csak a megszokás miatt, vagy képmutatásból. Szerintem ennek semmi értelme, mi akkor váltunk szét amikor rájöttünk hogy a különbségeink miatt nem tudunk boldogok lenni egymás mellett, nem akkor amikor már egy jó ideje nem szerettük a másikat.

Ledöbbent hogy milyen könnyen túl tudtok lépni a párotokon, ezek szerint egyik sem lehetett komoly kapcsolat, és ezalatt nem a számokat értem, van hogy valaki fél év alatt jobban megismeri a másikat mint más 4-5 év alatt.:) Még mindig amellett vagyok hogy ha valakinek sokat adtál és valakitől sokat kaptál az életben, együtt voltatok egy jó ideig, az életednek szinte a közepe volt, tényleg az életed nagy részét tette ki, akkor szakítás után még akkor is fáj az egyedüllét ha már elmúlt a szerelem, mert megszoktad hogy ott van neked, valószínűleg emberileg is szeretted. Szóval még mindig úgy gondolom hogy az az egészséges ha egy darabig egyedül vagy, lerendezed ezt magadban, és egy idő múlva képes vagy nyitni mások felé, relatív hogy ez kinek mit jelent, de egy hét szerintem bárhogy is nézzük, rövid.


Mondjuk nem tudom mit akarok 2017-ben, ahol az emberek nagy része úgy cserélgeti a párját mint egy ruhadarabot, tisztelet a kivételnek.:)

2017. szept. 12. 20:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!