Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tényleg továbblépett?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg továbblépett?

Figyelt kérdés

Mar harom hónapja, hogy szakítottunk.

A szakítás utan rögtön lett egy barátnője, de annak vege többe kevésbé azt hiszem, es mar egy ideje ujra beszélgetünk. Tegnap este szobekerult hogy megy hozza at este valaki, merthogy o mar ilyen életet el, hogy csak a lányok kulsejet használja ki (amerre o lakik, ebbe tényleg belemennek a lányok) es, hogy neki nem kell kapcsolat, mert úgysem képes ra. Mondta meg, hogy boldog, hogy velem együtt lehetett, es hianyzik azert neki minden, de igy jobb hogy vege lett, de azert örül, hogy az öve voltam.

Elméletileg továbblépett, ez igaz, vagy csak megpróbálja be mesélni?

Egyébként nem azert kerdezem, mert ujra szeretnem vele kezdeni, esetleg majd évek múlva, csak erdekel, mert en meg nem léptem rajta teljesen tul, meg azóta nem is voltam együtt senkivel, de ugy erzem en cselekedtem felnottesebben, mert tanultam a hibakbol es atertekeltem magam amivel egy uj emberre váltam.

Szoval nektek mi a véleményetek erről?



2016. jún. 22. 09:45
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja es meg annyi, hogy nekem ebből amit elmondott az jött le, hogy eléggé megbantotta azert öt is a szakítás, hiába szerzett magának valakit olyan rövid idő alatt.
2016. jún. 22. 09:47
 2/9 anonim ***** válasza:

A test egy dolog, a lélek pedig egy másik. Egyikőtök sincs készen még egy új kapcsolatra, csak másképp reagáltok az adott helyzetre, ennyi. Ő nem "továbblépett", hanem ugyanúgy gyógyul a szakításból, mint te, csak te nem félsz egyedül lenni, míg kialakul az új egyensúlyod, míg ő azzal vezeti le a feszültséget, hogy használ másokat. Másképp reagál ugyanarra, de egyébként szerintem pont ugyanott tartotok.


Most semmiképp nem tanácsos visszatáncolni a kapcsolatba, mert ugyanitt kötnétek ki.

2016. jún. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
En nem szeretnek visszatancolni, főleg igy, hogy tudom miket csinál, majd talán évek múlva ha kicsit megkomolyodik.. :) Amugy köszönöm a valaszod
2016. jún. 22. 10:12
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a hajó elment. Se most, se évek múlva nem akarj újra vele utazni.
2016. jún. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Miert?
2016. jún. 23. 16:46
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert nem éreztek egymás iránt semmit. Akkor meg mi a bánatnak húznátok egymás haját? Annyi pasi van, mint égen a csillag. Keresd meg azt, aki megmozdít benned valamit. Vagy jobbat mondok: keresd meg azt, akinek egy pillantásától megroggyan a lábad. Aki elveszi az eszedet, akit tudsz szeretni.
2016. jún. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Eleinte vele is o volt, es sajnos meg nem találkoztam egy hasonló illetovel :(
2016. jún. 25. 00:16
 8/9 anonim ***** válasza:
Számit ez? Te felvennéd a már használt zoknid? :) Hany evesek vagytok? ", hogy csak a lányok kulsejet használja ki"szerintem ez csak amolyan nagyon gengszter rosszfiu szoveg szeretne lenni,nem feltétlenül van alapja
2016. jún. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
18 évesek vagyunk, meg fiatalok. En hamarosan 19, o nemrég töltötte be a 18-at :)
2016. jún. 27. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!