Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy szakítás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy szakítás után (én szakítottam) olyan számokat küld, amiben az van, hogy milyen jól érzi magát, továbblépett?

Figyelt kérdés
2013. dec. 4. 21:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Persze. Képmutatás level 1:D
2013. dec. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Inkább level: fail
2013. dec. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Költőnő? ***** válasza:
tudod, minél inkább hangoztat vki vmit, annál inkább általában az ellenkezője igaz :D
2013. dec. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
jèzusom de gyerekes! ha valòban tovàbblèpett volna, le sem szarna tèged, ès nem bizonygatnà, h neki most nagyon fasza!
2013. dec. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Könnyen lehet, hogy úgy is van. De miért küld neked szakitás után bármit is???
2013. dec. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A kerdes az, h teged ez miert erdekel?

Ha tultette magat rajtad, inkabb orulnod kene. Ha nem, akkor sem "csamcsogni" rajta. Vagy "zaklat"?

Ha te szakitottal, hagyni kellene.

2013. dec. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon gyerekes! Tuti az ellenkezője igaz
2013. dec. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

De miért küld neked szakitás után bármit is???

Nem tudom.


Zaklat?

Folyton keres.Én őt nem.

2013. dec. 4. 21:54
 9/10 anonim ***** válasza:

Nincs még túl rajtad. Szenved. Valószinüleg éppen azért hallgat vidám számokat, hogy jobb kedve legyen. Nyilván szeretne túllépni hisz felfogta, hogy vége. De nem megy egyik napról a másikra. Próbálkozik.

Ahogy előttem írták, aki elfelejtett továbblépett az egyáltalán nem keres semmilyen formában. Mint pl az én exem aki azóta le sem sz*r mióta szakítottunk. Szülinapomra se irt egy sort se. Na ő tényleg túllépett, amig együtt voltunk sem jelentettem neki túl sokat nem volt nehéz dolga főleg hogy be is csajozott.


Ha nem akarsz semmit az exedtől akkor szerintem ezt mondd el neki, hogy ne keressen mert igy sosem fog tudni elfelejteni és talán reménykedik is még. Ha meg visszavennéd akkor beszéljétek meg, ezek alapján nekem az jön le, hogy a párod nem lenne ellene az újrakezdésnek.

2013. dec. 5. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Költőnő? ***** válasza:
kérdés, h Te akarsz e vele bmilyen jellegű (akár haveri) kacccsolatot fenntartani. Ha nem, ignoráld.
2013. dec. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!