Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakított velem, ezeket miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem, ezeket miért csinálja?

Figyelt kérdés

Barátnőm 3 hónapja szakított velem,(indok nem érezte hogy én szeretem) heti viszonylatban beszélgetünk teljesen átlagos dolgokról.Szakítás után párszor felvetette a találkozás ötletet,"de csak mint barát",én ezekre általában nemet mondtam,hogy "barátként nem " akkor annyiban is maradtunk,utána nem sokra rá összejött egy sráccal akivel a facen nagyon szerelmesnek tűnek mármint a feltett képek alapján..Eltelt másfél hónap ugyan úgy minden héten beszélgetünk és újra felveti a találkozás ötletet,de persze megint csak barátként és úgy hogy megvan még a srác mellette. Persze én szépen elmagyarázva nemet mondtam egyből, és innentől kezdve nem áll velem szóba.No mármost Első kérdésem,miért nem áll velem szóba? ő szakított ,van egy srác az életében,és csak barátként akart találkozni,ezek a tények,Mit várt mit mondok? Második kérdésem,mennyire lehet komoly a kapcsolatuk az új sráccal ha velem akar találkozni?!

Harmadik kérdésem ,miért akar egyáltalán találkozni velem?! Segítsetek légy szíves.


2017. szept. 11. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne is keresd se ott se szemelyesen, azert nem all veled szoba, mert ki van attol, hogy szetmentetek, a masik srac meg egy manko neki. De ez fugg attol, hogy mennyi idos a lany. Saccolom, hogy nincs tobb 25-nel.
2017. szept. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Mert nem tud elengedni. Vagy birtoklási vágy vagy szeret két vasat tartani a tűzben.
2017. szept. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mintha rólam írtad volna a kérdést.. Kivéve,hogy nekem nincs barátom:/

Én is azért hagytam ott,mert nem éreztem,hogy szeretne. Utánam nem "tepert" az ex,hogy bebizonyítsa,hülyeséget gondolok..Még én futottam utána, én hívtam talizni,amiket ő mindig lemondott,én írtam neki mindig,szó nélkül eltűnt,meg vissza se írt néha,de félig-meddig próbált jópofizni. Én azért nem állok már vele szóba,mert meguntam lányként a folyamatos megalázkodást egy olyan emberért,aki egy fikarcnyit nem tett értem,még annyit se,hogy éreztesse velem,hogy szeret.. Már,ha szeretett. Mert ezt sem tudom.

Már megerősödtem annyira,hogy nem könyörgöm senki figyelméért, mikor több pasi is próbálkozik és úgy bánik velem,ahogy egy nővel kell (más kérdés,hogy egyik sem érdekel)

2017. szept. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Utolsó voltam: én sírva hoztam meg a döntést,hogy többet nem beszélek vele. Nyilván érzek iránta. Vagyis éreztem.. Mert azóta sem keresett meg,és aki nem keres,annak nem hiányzol. És akinek nem hiányzol,az nem szeret.Így minden kérdésemre választ kaptam,amit tőle soha.. És már nincs miért bánkódni.
2017. szept. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

az ilyen exszel szakítás után barátként talizásból mindig szex szokott lenni, mert úgyis ki van éhezve :D


viszont nem szabad már összejönni újra. ebből nem lesz semmi jó a szexen kívül.

2017. szept. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kezdjük a másodikkal: mennyire komoly a kapcsolata? Semennyire. Egyik kapcsolatból a másikba csak a sérült emberek ugrálnak. Ez azt jelenti, hogy olyanok akik nem képesek a magánnyal és az elmúlással megbirkózni. Ebből kifolyólag rettenetesen sok tüskét cipelnek a tatyójukban ami a következő partnernél is ki fog ütközni... De írhatom egyszerűbben is: az exed nem tud bensőséges viszonyt kialakítani az új partnerével mert téged még nem zárt le. Ezért téged keres a másikban.. viszont mivel nem talál, de az elvesztéseddel nem akar szembenézni ezért keresi a kapcsolatot veled.


Nos, ez a harmadik kérdésedre a válasz. Hogy pontosan miért akar veled találkozni, azt ennyiből persze nem lehet megmondani. Befőttben akar-e tartani, vagy szimplán az van csak amit írtam előbb, azt nem tudhatjuk és talán még ő maga sem tudja.


Az első kérdésedre a válasz meg fakad a másik kettőből: azért nem áll veled szóba mert játszmát akar játszani veled azért, hogy ne kelljen szembe néznie azzal a fájdalommal amit a te elvesztésed jelentett neki.


Őszintén? Sérült ember volt a párod, akinek a családi kapcsolatai valószínűleg nem voltak a legjobbak (legalábbis gyermekkorában). Ő olyan csomaggal megy most amit te sem szeretnél. A játszmák egy kapcsolatban nem működő dolgok. Ha boldog életet akarsz, messze kerüld el azokat akik manipulálni akarnak a saját önző érdekeik miatt.

2017. szept. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nőként mondom hogy ne talizz vele .1.Ha téged szeret akkor otthagyja a pasiját és akkor ugy lenne értelme talizni és àtbeszêlni a dolgokat .2Panaszkodni akar vmi nem stimmel a kapcsolatàban és benned 100%-ig megbízik neked elmeri mondani de téged ez màr nem érdekel ez az ő problémàja .3.Kiakarbêkülni veled de mint baràt hogy aztàn ha baj van te legalàbb ott leszel neki .Azt tudom mondani hogy felejsd el és ne agyalj rajta .
2017. szept. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!