Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nagyon szeretnék új párkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretnék új párkapcsolatot, de nem vagyok túl az előzőn, pedig már ideje lenne. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék megismerkedni valakivel, akivel kölcsönös a szerelem, közös a jövőkép, lehet vele tervezni. :) Ugyanezt szerettem volna akkor is, amikor megismertem az exemet. Egy baj volt a dologgal: ő nem volt belém szerelmes, ezért szakított is. Igazságtalannak érzem, hogy ő sose szeretett, én meg még mindig szerelmes vagyok belé, sokat gondolok rá, nem tudom elfelejteni... 2 hónapot voltunk együtt, más ember az ilyenen túllép 1 hét alatt, én meg már 3 hete szomorkodom... Ő túl volt rajtam már a kapcsolat közben is...

Akárhányszor elképzelek egy romantikus jelenetet, vagy szexjelenetet, mindig az ő arcával megy csak. Nem tudok arra gondolni, hogy mással jöjjek össze, pedig nagyon vágyom rá... :/

Nem tudom, mit csináljak... nem érzem magam normálisnak...


22/L


2017. szept. 20. 09:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Változó, hogy ki milyen hamar lép túl rajta.

Volt, hogy 4-5 hónapos kapcsolaton pár nap alatt túlléptem, volt hogy pár randi után nem működött a dolog, és majdnem 1 hónapig szomorkodtam miatta. Úgyis érezni fogod, ha már "randiképes" állapotban vagy. Ha nagyon zavar, akkor próbálj meg ismerkedni, hátha az a valaki segít kizökkenteni a szomorkodásból :)

2017. szept. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
egyrészt 3 hét "gyászidő" semmi, másrészt viszont csak 2 hónapig voltatok együtt! az kb semmi! úgy csinálsz mintha éveket pazaroltál volna rá.
2017. szept. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A gyász szempontjából teljesen mindegy, hogy két évet vagy két hónapot voltatok együtt. Még adj magadnak 3-4 hetet és jobb lesz. Meg ne aggódj, ha három hét már megvolt, akkor láthatod, hogy nélküle is van élet ;) Csak ügyesen!
2017. szept. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Érdekes, én úgy tapasztaltam magamon hogy olyan kapcsolatot én is sokkal nehezebben engedek el ahol mindig is felemás volt a helyzet, azaz igazából viszonzatlan volt a szerelmem, én jobban szerettem a másikat mint ő engem.

Nem értem miért van. Talán mert nem volt meg a kapcsolatban aminek benne kellett volna lennie, nem volt egy íve, nem jött ki az ami potenciálisan benne lehetett volna, és mégis szeretném megélni ezeket vele, addig nem akarom elengedni amíg nem éltem meg vele a valóban szépet?

nem tudom...

2017. szept. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4 - Jaja, kicsit olyan ez mint a félig tolt drog. Úgy hiányzik a másik fele és lehet inkább ez fáj és nem maga az ember elvesztése. Fene se tudja, nekem talán kettő ilyen nő volt az életemben, de mindkettőnél megerősíthetem amit írsz: 1 hónap után máshogy fájt mint ahogy az ember várta volna (mindkettőnél többet láttam a történetben mint a másik)


Na lehet ezért hasonlítják a szerelem érzését a kábítószer függőséghez.

2017. szept. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én egy csajjal vagyok így. Mindketten tudjuk, hogy bejövünk egymásnak, hívtam is randira, de úgy érzi nem tette túl magát a 3 hónapja történt szakításon, ami egy fél éves kapcsolatnak vetett véget, ráadásul továbbra is írogat az exének is, pedig állítólag nagyon nem jött be neki.... Most én meg itt állok, várom, hogy végre belemenjen egy randiba, közben mással is ismerkednék.... szóval adok egy tippet. Ne húzz egy srácot addig amíg nem érzed rendbem magadat. Most velem cseszett ki a csaj ezzel.... és az pláne zavaró, hogy az exével írogat közben...


21F

2017. szept. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!